Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přáteléLiberec

Hledám sympatickou, pozitivní ženu nebo i holku na dopisování. Můžeme si psát o všem, radosti i starosti :). preferuji komunikaci po emailu. Budu rád, když mi napíšeš :)))

Ahoj z nudy hledám Pokec je tu nějaká Ja 29 Let nezadan napiš ;)

Hledám kamarádku, která si ráda píše, nebo povídá. Občas mi chybí společnost, ale nehledám nutně vztah.

Budeš dostávať kreatívne a vtipné maily, niekedy aj trochu hlbšie. Postačí, ak sa naladíš na slovenčinu a sem-tam venuješ odpovedi viac ako dve minúty. Spomenieš si na mňa párkrát za deň, budeš sa pri tom usmievať a možno zabudneš na svoje starosti v manželstve plnom stereotypov. Bude Ti fajn! Len napíš a nijak sa neobmedzuj.

Hledám ženu Vietnamku na dopisování přes email. Nebo může být i jiná žena, která není české národnosti. Budu rád, když mi napíšeš :)

Hledám kamarádku na hezké dopisování na věku nezáleží.

Jsou chvíle, kdy si člověk uvědomí, jak moc život běží a protéká mezi prsty. Děti už nás tolik nepotřebují a touha po něčem, co je dávno zapomenuté se stává tajným přáním. Ženatý, jedno dítě, s touhou žít tajný sen s otevřeným koncem. Kdo ví, jak vše dopadne. Máš to podobně jako já?....... napíšeš?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno
Muž | 30 let
Tábor

Mladá holka kolem čtyřiceti na semtam psaní? + - :)

Ženu pro pohodu, možno dopisovat o všem a nečervenat se. Možno i nezávazné schůzky.

Rád bych si dopisoval s ženou, která se narodila mimo ČR. Napiš mi :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Tábor