Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé : Ústí nad Labem

Ahoj, rád bych zde našel ženu kamarádku která by stála o povídání přes písmenka. Jsem ženatý, nesportuji, nedívám se na televizi, jím zvířátka a zapíjím je pivem. Nechci zhubnout a nevěřím v boha ale nikdy mi nebylo líp.
Ahoj, pojďme si občas napsat, zprávičku, či e-mail pro hezký den. Pokud je na závadu, že jsem ženatý, prosím napište.
Ahoj, někdo kdo by si chtě psát?
Máš pocit, že Ti něco chybí? Třeba jen povídání si o čemkoli, když potřebuješ "vyčistit si hlavu". Třeba jen objetí, když nejsi v pohodě. Třeba jen chvilka na vypadnutí z každodenního ubíjejícího stereotypu. Jsem na tom podobně a budu moc rád, když se ozveš.
Seznámení , popovidání? :)
Ahoj lidi, je mi 43,merim 181 a postavu mám spíše svalnatou, hledám touto cestou pár, ženu a muže, kde on je Bi, nechci jednorázovku, chci milenecký vztah, užívat si příjemné milování ve třech, odpovědi prosím s vaším fotem, na výměnu pošlu fotku mou s pozdravem Viky......
Ahoj, hledám kamarádku na společné chvilky s mími dvěma kluky. Jsme z Ústí nad Labem, je nám 37, 9 a 4 roky. Rádi chodíme na procházky do přírody, dovádíme na hřišti a jezdíme na výlety. Budem rádi když se nám ozveš a z další děti nemáme strach.