Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé : Pardubice

Ahoj neznámá, ráda bys poznala někoho s kým by sis mohla psát a přitom se neohlížet na věk, vztah, či místo odkud jsme? Hledám ženu se kterou bych si mohl psát o všem a neřešit reálné setkání. Já pardubičák, 32 let, mám rád fotbal a kolo, napiš pokud si chceš vyměnit několik řádků. Nebo napiš na můj mail
Zdravím, hledám zde dívku, ženu, dámu, která by si ráda občas vyměnila pár řádků a ráda by si se mnou dopisovala :) Při vzájemných sympatií se nebráním ani osobnímu setkání :) věk pro mě nehraje roli.. Děkuji za odpovědi :)
Ahoj neznámá, ráda bys poznala někoho s kým by sis mohla psát a přitom se neohlížet na věk, vztah, či místo odkud jsme? Hledám ženu se kterou bych si mohl psát o všem a neřešit reálné setkání. Já pardubičák, 32 let, mám rád fotbal a kolo, napiš pokud si chceš vyměnit několik řádků.
Zdravím, hledám dívku, slečnu, paní, dámu kteréhokoli věku na výměnu několika řádků, dlouhodobější dopisování, časem klidně i osobní seznámení a kdo ví :) Věk je mi skutečně jedno... Děkuji za odpovědi
opět to zkusím,je tu někde rozumná ale taky zábavná slečna která si půjde třeba popovídat??? :) Neboj se já nekoušu!! :D:) Kluk 23 let,Pardubice a okolí!! :) Těším se :) PS:nebráním se osobnímu setkání:)
Rad bych si dopisoval s ženou o vsem moznem najdu?
Jsem věřící katolický křesťan, jsem ženatý a tedy tu nemám co pohledávat. Co vlastně hledám? Něco mi chybí. Přinejmenším síla vzdorovat pokušení. Budu rád, když napíšeš. A pokud to umíš, pomodli se za mě, prosím.