Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé : Pardubice

Toužím po romantickém, něžném a ohleduplném vztahu se zralou ženou. Rád bych si s ní psal, poznával její duši, byl jejím přítelem a bezpečným únikem z rutiny jejího všedního života, sdílel s ní její radosti i starosti a byl tím malým vzrušujícím tajemstvím, aniž bych ohrozil její vztahy, rodinu či soukromí.

Ahoj... Těžko o sobě něco napsat, každy musí sám zjistit o člověku co potřebuje. Nehledám momentálně nic kontretního, spíše pokec, přátele. Čas ukáže co se stane, třeba si nakonec padneme do oka, ale tomu moc nevěřím, jelikož mám celkem smůlu v seznamovaní a tak nějak celkově v životě... Klidně se neboj napsat, nekoušu :D Odpovím skoro každému, takže pokud tě něco zajímá tak se ptej ;)

Ahoj. Hledám tu nějakou ženu na popovídání. Napsat si nějaké sms a nebo přes mail. Nehledám vztah, v jednom nefungujícím zrovna jsem.. ale zase na druhou stranu nikdy neříkej nikdy... když Tě můj inzerát zaujme, tak napiš a třeba najdeme společnou řeč.

Rád bych poznal fajn holčinu, která si chce odpočinout od chlapů, nabídek k sexu. Chce prostě jen fajn kámoše, se kterým pokecá, zajde na drink, ven, zajede na výlet. Klidně můžeš mít i dítě. Hledám čistě jen kamarádku - ideálně z Pardubic.

Ahoj. Hledám ženu na dopisování a možná i víc. Jsem ženatý a nechci na tom nic měnit. Pouze diskrétně. Budu čekat až napíšeš

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Tábor