Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé : Ostrava

Ženatý muž hledá přítelkyni na SMS, email, či jiné výdobytky doby. Doma život upadl do stereotypu a proto bych se rád seznámil s paní, která je na tom obdobně. Budu se těšit a hezký den.
Hezký den přeji,je tady zadaná žena či holka,která by si ráda popsala o čemkoliv,třeba i lechtivěji?Nic není podmínkou.Těším se,že se ozveš.
Pro rozšíření všeobecného rozhledu i pro potěšení hledám zrozence ve znamení Blíženců, Vah, Berana případně Střelce. Dlouhé zimní večery se blíží. "Lev"
Ahoj hledám někoho kdo si chce pro začátek vyměnit pár písmenek,a víc, se poznat, někoho na koho bych se mohl každý den těšit a věnovat se mu,až se více poznáme tak i na trávení volného času, čas ukáže co bude dál, jestli ti je smutno máš v srdci prázdné místo, tak napiš třeba nezůstane jen u písmenek :)
Ahoj, hledám dívku či ženu pro erotické dopisování a posílání fotek.. netoužím po osobním setkání a jiném kontaktu.. ;)
Hledám hravou ženu pro oživení stereotypních dní a to bez vlivu na své okolí. Hecovat se úkoly více či méně se sexuální tematikou, poznávat své touhy, sny a nesplněná přání. Neomezovat se fantazii, ale jen reálnými možnostmi. Zatím pouze dopisování, do budoucna se nic nevylučuje ani neslibuje. Více detailů pak ve zprávách.
Zdravím. Co si takhle napsat a pořídit si jedno malé nevinné tajemství? Budu se těšit.
Ahoj, těžko vybrat přesnou kategorii, kam umístit tento inzerát. Jsem teď v Ostravě ale neznám to tu. Najde se holka, co se půjde ven projít? Třeba do Komenských sadů? Pokud máš volné odpoledne, tak napiš a můžeme se poznat osobně.
Zdravim ženu ktera si semnou bude dopisovat očemkoliv a dofam žebyse snas mohli stat i blizci kamaradi po vzajemnem poznani ve spravach mně je 64/168 trošku plnějši jsem in.duchodce ale v psani a kamaraděni mito nevadi jsi-li ozvi se Ladovi z Ostravy,budu se těšít.