Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přáteléOstrava

Chci se přátelit s komunikativní, příjemnou ženou se zájmem o kulturu.

Ahoj, hledá se zadaná ( ale přesto sama ) žena, která by si ráda psala ( a časem i více ) o všem možném i nemožném, se sympaťákem vtipálkem, který je sice zadaný, ale přesto sem tam sám. Bylo by fajn se každé ráno těšit na milý pozdrav, hezké slůvka, a příjemnou vzrušující konverzaci během dne :) Budu se těšit...)

Ahoj. Léta přibývají, nejen lidem, ale i jejich vztahům. Postupně se z manželství stává zvyk a stereotyp. Předpokládám, že tyto pocity nemám sám, takže chce-li některá žena občas zapomenout na všední starosti a těšit se na příjemné vzkazy, možná najdeme společnou notu.

Hledám ženu na občasnou výměnu meilů, jen tak popsat pro radost o všem možném i nemožném, na témata vážná, lehká i lechtivá. Já zadaný, 45 let, 179/72, nehledám reálné setkání, pouze občasný útěk od reality. Později výměna foto možná, ne však nutná :) Věk nerozhoduje.

Hledám ženu zatím na dopisování. I když jsem zadaný, tak se cítím sám. Pokud si na tom podobně tak napiš, budu se těšit.

Nejsem ani ošklivý či prostorově výrazny jen zkrátka jako introvert příliš nevyhledávám společnost, raději dávám přednost pobytu v přírodě, práci na zahradě, četbě, turistice, plavání. Nepohrdnu ani rybníkem, jako správny, skromny kluk z vesnice.

Ahoj.. Najde se někdo zatím na psaní?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Tábor

Zdravím. Co si takhle napsat a pořídit si jedno malé nevinné tajemství? Třeba by se podařilo zpestřit si šeď partnerského života občasným emailem či zprávičkou. Bylo by fajn, začít den s krásným přáním dobrého rána. Zkusíme to?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Tábor