Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj , nenašla by se tu fajn dívka co by ráda vyměnila par písmenek? Jmenuji se Vašek . Budu se těšit :-)

Jsi ta, která chce, potřebuje být zneužívána, ponižována? Je jedno v jaké formě a jakým způsobem. Prostě napiš!

Rád bych si psal na intimní vlně s mladou vdanou nebo zadanou krásnou mladou ženou, která stejně jako já má svou drahou polovičku, má ji ráda, miluje jí ale chybí jí nějaké intimní zpestření a rozptýlení s jiným mužem, přesto nechce drahou polovičku nikterak fyzicky podvádět či jinak ničit vztah. Ani já nehledám vztah nebo sex. Hledám dopisování, škáldlení, zlobení vedoucí k vzrušujícím pocitům. Věřím, že taková žena existuje. Já 37 let, Praha (ty, žena do 36 let často nadrž3ná a nevybouřená)

Nevím zda jsem tu správně, jelikož za určitých okolností bych jen u psaní skončit nechtěl, na druhou stranu se za každou cenu do něčeho hnát také nebudu, ale po chvilkovém čtení v "Nezávazný vztah" píši raději sem.Jsem ženatý, mám rodinu a na tom z určitých důvodů nechci nic měnit.Stejně by jsi to měla mít i Ty.Nehledám rychlé schůzky za účelem sexu, nehledám ani nikoho kdo by si chtěl jen užít.Hledám hodnou a slušnou ženu, která by stejně jako já chtěla občas s někým někam zajit a cítit se fajn

Chtěla by jsi si ráno přečíst hezkou zprávu?Mít někoho s kým je Ti hezky?Někoho na koho by jsi se mohla těšit?Zajít si s někým na procházku, do kina nebo jen tak popovídat?Pokud ano, jsi zadaná, slušná a chtěla by jsi najít někoho, s kým by Ti bylo fajn a občas si mohla od všeho utéct, jsi možná právě Ty ta, kterou hledám.Pojďme si napsat, malinko "poznat" jeden druhého a pak...vše ostatní záleží jen na nás ;) Hledáš li však jen pouhé chvilkové pobavení, budeme jen oba zítrácet čas.Prosím jen slušně.

Hledám kamarádku z Prahy, které se vztah změnil v přežívání. Chceš najít kamaráda, napsat si, popovídat a třeba něco podniknout... Jsem normální kluk, s vlastním životem, zajištěný, komunikativní.Ahoj, rád bych si dopisoval s nějakou slečnou či ženou, které třeba přes den, či po večerech, občas chybí obyčejné popovídáni o běžném životě. Na věku a místu bydliště si myslim vůbec nezáleží:). Budu rád za každý vzkaz:).

Jsem zadaný, ale chybí mi občas nějaká žena na příjemné psaní po internetu. Na ty skutečné (myšleno skuteční jako reální) nemám pro zaměstnání či věnování se přítelkyni dostatek času, a tak mne jako jediný nápad přijde internet, kde trávím poměrně dost času. Hledám rozhodně ženu 18 až 36 let. Vdanou nebo zadanou co nehledá vztah ale jen chce psát po internetu s mužem o čemkoliv (klidně i příjemně a intimně, čemuž se ani trochu nebráním na naopak). Zkrátka prožívat krásné virtuální chvilky.

Krásné přátelství je ve skutečnosti velmi vzácné. Možná si právě my paneme společně do oka :)