Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Pojď si psát.Hledám kamarádku , úplně obyčejnou ženu i s dětmi.

Najde se nějaká milá a zároveň ráda si píšící žena, která si bude chtít dlouhodobě psát o všem možném i nemožném co přináší život? Žena která má vše, ale přesto jsou chvile kdy je jí smutno. Pokud jsi to zrovna Ty, tak napiš.

Ahoj, hledám jen dopisování nejlépe ženu co vystudovala psychologii.

Taky nejsi úplně sama a možná ti i taky chybí příjemný tajný kamarád na vše příjemné a na příjemné a inspirativní psaní? Napiš a začneme psát novou kapitolu našich životů.

Ahoj vsem. Netoula se tu starsi panenka pri tele na fajn pismenka a uprimne pratelstvi? Nezalezi odkud jsme .Sympatie jsou prednejsi.

Hledam dívku nebo paní na krasné dopisování :-)

Hledám ženu na povídání, dopisování, na věku, stavu a postavě nezáleží.Nehledám nic víc, než jen dopisovaní o běžném životě, o radostech a starostech dnů všedních i svátečních. Ty: 30 - 45 let, já 45/183/ 80... Máš zájem? Napiš. Zn: I v dopisovaní může vzniknout nezávazné přátelství...

Ahoj rád bych zde našel ženu na příjemná písmenka, mít se zase na co těšit, cítit ten pocit že na mne někdo myslí a těší se na mne. Jsi li tu pisni prosím. P.

Hledám ženu, která by si chtěla zpestřit den výměnou vzkazů.