Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Sportovně založený (běh na dlouhé tratě, cyklistika, golf, lyže...), rád cestující po světě, zájmy knížky, kino, hudba hledá přítelkyni na dopisování.

Možná bys také ráda našla diskrétní nezávazné dopisování s potenciálem na diskrétní nezávazné přátelství...

Rad bych si chtěl psát s ženou vdanou ve věku 40-65 let později i vice. Postava nerozhoduje. Odepiši ihned.

I když jsme zadaní, můžeme mít svou 13. komnatu. Hledám sympatickou a štíhlejší kamarádku na normální komunikaci i na vzájemné těšení se jeden na druhého.

Ahoj, hledám řidičku kamionu, na dopisování.Zahnat nudu při čekání.

Ahoj, hledám zájemkyni o povídání přes Skype. Témata: jen tak o životě, filmy typu art, neelektronická hudba různých žánrů, ... Chybí tady ještě něco? Jsem VŠ.Poslední dobou se mi stává že na Tebe myslím a říkám si jaká asi budeš jestli se někdy potkáme. V mém vztahu už delší čas není vše jak má být a protože všechno má svůj čas a místo, napsal jsem moje pocity. Nemůžu nabídnout vážný vztah ale rád bych Ti nabídl přátelství a pocity na které jsme už možná oba zapomněli. Přidáš se?

Přítel - někdo, před kým je možné myslet nahlas. Hledám ke komunikaci a později snad i více tu vzácnou ženu, která je schopna minimálně připustit , že mluvit o všem bez vnitřní cenzury není snadné hlavně z toho důvodu , že uslyšíme vzájemně věci , které nás můžou např. překvapit, šokovat...Pokud v tomto okamžiku neutečeme, může začít dobrodružství vzájemného odkrývání hranic strachu .