Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přáteléPraha

Jsem ženatý a po několika letech si začínám připadat jako samostatná jednotka, je to smutné a nějak to člověka začíná už docela trápit. Nevím jestli to není tak trochu zoufalství řešit to zrovna tady ale v dnešní době je už normální asi vše. Nevím co teď vice napsat tak snad pokud budeš chtít odepsat tak se budu těšit

Najde se zde kamarádka na výměnu písmenek o všem, co život přináší? O veselém, i neveselém, radostném i starostném, zájmech a zálibách, ale také o povinnostech či romantickém, odvážném a jemném?

Starší muž by si rád psal z dívkou-zenou.

Vzhledem ke svému vzhledu, pracovní době a nedostatku příležitostí hledám ženu přiměřeného věku na psaní a pak ....?

Jsou lidé kteří nám vstoupí do života a rychle z něj odejdou ale jsou i lidé kteří se z ničeho nic objeví a berou nás takové jací jsme. Rád bych trochu změnil Tvoje i moje všední dny, popovídal si, šel se projít nebo vypít společnou kávu. V mém vztahu není vše jak má být tak třeba tady poznám ženu s podobným přáním

Rád bych nalezl přítelkyni, zatím, pak se uvidí. Jsem stále ještě ženatý ale s manželkou žijeme již 5 let odděleně. Nehledám flirt ale pouze přátelství, že kterého může být později možná i něco víc. Rád chodím na procházky (nejenom v Praze) ale i v ostatních městech. Mým koníčkem je také motorizmus a rád cestuji. V Případě zájmu zašlu foto ( i když dávám přednost osobnímu setkání.

Najde se panenka pro obyčejného panáčka, , , , , ,Nedávno jsem četl průzkum, že většina žen na seznamkách, si jen svojí účastí zvyšuje sebevědomí, jak si muži prohlíží její profil, ale seznamovat se vlastně ani nechce..... Bohužel mám stejnou zkušenost...nebo mi ji, některá vyvrátí?

Ahoj obyčejný skoro sedesatnik, ženatý, by si rád psal se sympatickou ženou se smyslem pro humor. Psaní o všem co život dává.

Najde se ještě žena, která se jako žena umí chovat? Je milá, empatická, něžná i vášnivá, žena která umí z obydlí udělat domov?