Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj, najdu v rubrice Dopisování tu, která si chce psát o tom, jak jde život, o splněných i nesplněných přáních, o starostech a radostech? Protože se jedná o psaní, nejsou důležité tvé míry, váhy a ani věk a bydliště. Nemusíme si psát každý den, protože každý den, nemusí být čas a někdy ani chuť. Ale i když takové dny příjdou, bylo by fajn napsat třeba jen Dobré ráno. To abychom věděli, že ten druhý žije. :-) P.S.: Proč poutník? Rád cestuji.

Rád bych se zde seznámil s kamarádkou přiměřeného věku na výměnu písmenek o romantice a jemnostech.

Hledám kamarádku na psani a povídání o všem možném a i nemožném. Kamarádku takovou, abych se na ní těšil a ona na mě.... Osobnímu setkání se nebráním....

Hledám dopisování s babičkou, která by se chtěla ještě na něco těšit. Co to bude, o tom si budeme psát. Odpovím všem.

i věci nepoznané mají smysl avšak ty poznané hladí mysl

Ahoj, hledám ženu na psaní a časem i víc z celé ČR ve věku 60 až 80 let. Nebojte se napsat, jsem pohodový, budu se moc těšit na odpovědi. Prosím o férové jednání, které z mé strany zaručují.

Neco si napsat, pozdeji treba kafe, pozdeji kamaradstvi...tachovsko, plansko, stribrsko....a okoloDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha

Jsi-li vyšší štíhlé postavy, blond a cítíš se sama, tak napiš 63 letému z Brna. Můžeme si psát a později si zajít na procházku. Klid a pohoda.

Jeden inzerat tady zni! Nehledam ale co kdyby. Ja to mam stejne a budu rad za par normalnich a hlavne slusnych pismenek. Pise a zdravi Vlada. Ps: I vy zeny umite byt take velmi neurvale. Sex: je o dvou, kteri to chteji tak prosim nepiste Vy ktere jste tu s titulem hledam flirt.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha