Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Dobrý den, vážený neznámý, můžeme si psat, nebo vymenit t.č.a i občas povídat? Pozdější setkání nevylučuji. Ráda bych, kdyby mi napsal hodný, milý pán, který je duchem stále mladý a věří na hezké přátelství a lepsi zítřky...CHci se zase smat, radovat a třeba občas společně cestovat, zajit do sauny, nebo na společnou kratši turistiku, prochazku lesem a v létě se opalovat, koupat ve volne přírodě, vse po vzájemné dohodě...Cely ZL.kraj, ale i odkudkoliv, prosim jen empatickeho, usměvavého muže.

Ahoj, ráda bych našla fajn mužského na pokec o všem možném (preferuji whatsapp) a časem treba i na kafe, kino... Chci trochu vybočit z každodenního stereotypu, ve všech směrech. Nehledám žádný vztah, jsem zadaná a nechci na tom nic měnit. Budu ráda, když najdu někoho, kdo umí česky a nemá v každé větě hrubku. A taky bude fajn, pokud nevidíš smysl života v koukání na seriály typu Ordinace a Ulice apod. Ano, jsem náročná a stojím si za tím. Tak uvidíme, jestli se tu někdo najde. Fajn vecer Klára

Někdo na pár písmenek, která zahřejí na duši?

Hledám slušného a pohodového kamaráda k dopisování.....napište...

Hledám někoho na nezávazné nejprve chatování, později uvidíme? 52 let

Pokud budeš respektovat, že zůstanu se svými dcerami dokud nedospějí, tak přivítám do svého života přítele se vším všudy :-). Jsem zastáncem postupného seznamování a objevováni jeden druhého :-). Chci se zase s někým smát :-).

Z nedostatku času si nejdříve ráda s někým vyměním pár řádek o rozličných tématechDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha

Ráda bych si psala o všem, co nás napadne....nikdy nevíme, kam až nás písmenka dostanou

Chtěla bych vypadnout od denodenních starostí. Mít se na co těšit. Vyměnit si pár řádků, které potěší, vykouzlí úsměv na tváři, budou milý. Najde se někdo takový, kdo by chtěl sdílet to co život přináší.

Hledám touto cestou kamaráda na dopisování....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha