Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Ráda bych ještě pocítila lásku, být pro někoho prioritou. Chybí mi sdílení, povídání,společné chvilky, výlety do přírody, za sportem či kulturou a časem třeba i soužití. Jsem pečující, veselá, živelná, zodpovědná, podnikající, aktivní, ale i přemýšlivá a cílevědomá. Existuje někde poblíž hodný, pozorný, pečující, aktivní muž, kterého těší dělat partnerku šťastnou.
Najde se tu někdo na dopisování? Mě je 39 a hledám kamaráda přidat
Ahojky ,jsem nekuračka, pohledná štíhlá žena, co ráda sportuje,hlavně v létě jezdí na kole a je i kulturně založená. Ozve se mi kamarád podobných zájmů ve věkovém rozpětí 45-55 let.Budu se těšit.
Zdálo se mi lehké napsat inzerát,ale ted tu sedím a přemýšlím,co vlastně napsat.Není jednoduché vložit do pár řádků své myšlenky, přání a představy.To nejdůležitější co chci je změnit to prázdno v mém životě,vyplnit ho někým,kdo si dokáže druhého vážit a mít k němu úctu,kdo nehledá jen tu povrchovou krásu,ale i tu vevnitř,kdo dokáže vzít za ruku a tím říci vše...chybí mi blízkost.Už ani moc nevěřím,že existuješ...ale nechci to vzdát :-).
Hledam uplne obycejneho a normalniho kamarada na dopisovani o vsem,co zivot prinasi.najdu te?
Chces si popovidat tak napis

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice
Co děláš, když Ti je někdy smutno?
Ahojky,ráda si budu psát s mužem od 35let do 50let.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice