Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Ahojky, no co tady psát....aby ten inzerát byl mezi tolika větami zajímavý hmmm...tak snad, že hledám fajn muže ze smyslem pro humor na pokec u kávy či nějaký ten výlet. Nehledám jen prázdný sex!!! Jsem oplacaná píšu tady hned a na rovinu!!! Pokud tady jsi napiš...budu se těšit.
Hledá se kamarád na výměnu písmenek. Najdu?
kamaradku, kamarada na dopisovani..najdu ?
Jmenuji se Eliška, je mi 20 let, jsem student oboru Podnikání, jsem vyučena kuchařka - číšnície, mezi mé koníčky patří četba, zvířata, procházky do přírody. Sama o sobě bych řekla že jsem stydliva, přátelská, ty která mám ráda nikdy nezradim a vážím si jich. Nejsem jako ostatní holky, už od mala, cítím se lépe bez make-up. Jsem blondýnka. Bydlím v okrese Hradec Králové, chtěla bych poznat někoho kdo mě pochopí jaká jsem, zatím jsem neměla na kluky štěstí, pokud bych tě zaujala tak napiš.
K dopisování a přátelství hledám inteligentního, pozitivního a podnikavého muže. To co hledám, také nabízím.
Ahoj všem ,jsem zadaná ,ale tak nějak dost odbytá ??hledám muže na dopisování ..najde se někdo z okolí Plzně na pár příjemných písmenek ?
Našel by se tady pohodový a milý muž na výměnu pár vět,který by si rád popovídal ...???

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice
Zkusim to jeste jednou a trochu obsahleji :) hledam fajn kamarada na dopisovani. Rada bych si psala o obyčejných vecech, o dennich radostech a starostech :) ano, jsem vdana a ne, hned fotky neposilam :D
Na pár písmenek hledám sympatického muže, kterému je také občas smutno.
Ahoj najde se tu náký simpaták na dopisování??? Předem moc děkuji.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice