Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé : Praha

Hledám kamaráda, se smyslem pro humor, na psaní. Nehledám sex, flirt ani erotickou konverzaci, předem díky za respekt :).

V rybníčku je jenom voda a to je ta velká škoda.Šla bych s někým raději s někým na Slivovičku, vypít si jí z pěkného kalíšku:)

Hledám staršího přítele k dopisovaní, jsem nesportovní intelektuálka, 48 let, 170/50, Petra

Ahoj, našla bych tu nějakého hodného pisatele, jsem vdaná, ale občas opravdu smutná a potřebovala bych rozptýlit od každodenní rutiny. Po 12 ti letech manželství mi začíná něco chybět, hlavně se začaly měnit povahy asi obou a už si nerozumíme jako to bylo na začátku. Pokud budeš chtít, tak se ozvi.

Ahoj mám ráda sluníčko. Smích je samozřejmostí. A co Ty?

Hledám kamaráda v Praze v mém věku. Nic míň. Panové 30+ nemám zájem a nemám zájem ani o "sms do posýlky" :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha

Hledám nejlépe zadaného (ženatého) kamaráda na klasické dopisování poštou. Jsem veselá 39 letá vdaná žena, co je často osamělá. Mám ráda psaní klasických dopisů a proto hledám někoho, kdo by měl odvahu si se mnou touto formou občas psát. Má to své kouzlo, i když dnes není v módě. Na věku, vzhledu nezáleží.

mám zdánlivě vše a přitom mi chybí přítel, kamarád, který pochopí, po čem touží asexuál. Po spřízněné duši, toleranci, pohlazení, blízkosti, přátelství, upřímnosti, dokonce i věrnosti.....ale ne už tolik po sexu, ale lásce v jiné podobě. Ať napíše, kdo tomu rozumí a má to podobně, ne ten, kdo se ptá proč a že se to jistě dá změnit :-)

Hledám kamaráda pro občasné trávení společného času třeba o víkendech(-výlety, návštěva koncertu, divadla apod).Během týdne pracuji na denní služby-čas mám tedy občas pouze později odpol-spíše k večeru Snad se najde nějaká spřízněná duše

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha