Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona s ním : Dopisování a přátelé : Plzeň

Čau kamaráde. Nudíš se, žiješ ve stereotipu? Tak klidně napiš ;)

Ahoj jsem 27 letá baculka, jsem delší dobu sama, a ráda bych to konečně změnila, chtěla bych poznat někoho skym si budu rozumět, smát se spolu, prožívat radosti ale i starosti a vše co k životu ve dvou patří, mít stejné životní cíle a do budoucna rodinu:) a hlavně pro koho není sex na prvním místě! A nemá ženu jen jako věc.! Ale stojí o lásku a upřímnost! Vždycky záleží na tich dvou jaký si ten život spolu udělají :) Jen vážně!! pouze 27-35 let :) pokad sem ti zaujala ozvi se, ráda popíšu :)

Najdu kamaráda na dopisování a občasný pokec např. u dobrého čaje? Nejlépe Plzeň, nekuřák, ve stejné věkové kategorii, tzn. kolem 40 let.

žena 58/172 hledá muže bystrého rozumu a něžných rukou.

Stereotyp vsednich dnu me ubiji..Osetris mi bolistky milymi pismenky?:-)

Ponořila jsem se do písmen, chci z nich poskládat slova. Nápověda na dopisování do neznáma by se hodila.

Ne za každou cenu, ale s pohodou....Vážně, ale hlavně s radostí. Hledám inteligentního a laskavého muže, který to také ještě nechce zabalit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Mladá Boleslav

Nekdo (nezadany, co kdyby:-):-)..) na pismenka...k rozptyleni sedi vsednich dni?:-):-)

Ahoj jmenuji se Markéta je mi 26 let, sem baculka, bydlím na Plzeňsku a ráda bych poznala sympatického, hodného, rozumného, slušného muže pro život. S kterým bych si rozuměla, který se umí k ženě chovat, a ví co od života chce !! ;) hledám lásku a upřímnost, rodinný život. Nehledám nikoho na s*x!! ale muže co dokáže si ženy vážit a milovat jí. Nesnáším nevěru, lži, násilí, týrání zvířat. Pokad sem ti zaujala a umíš napsat víc než ''ahoj jak se máš ''a vidíš to stejně jako já, tak se ozvi. :)

Jsem srdcem optimistka, dobrá duše, která má potřebu ostatní opatrovat. Jsem taky tvrdá palice, která je zvyklá dělat si věci po svém a nenechá si do ničeho mluvit. Jsem obkopená kamarády, a přesto někdy sama. Mám vztah, který nechci zničit, a přesto mi chybí povídání, důvěra a čas prožitý s někým, s kým bych si rozuměla. Nehledám muže, který nabízí sex, hledám přátelství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Mladá Boleslav