Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé : Ostrava

Zdálo se mi lehké napsat inzerát,ale ted tu sedím a přemýšlím,co vlastně napsat.Není jednoduché vložit do pár řádků své myšlenky, přání a představy.To nejdůležitější co chci je změnit to prázdno v mém životě,vyplnit ho někým,kdo si dokáže druhého vážit a mít k němu úctu,kdo nehledá jen tu povrchovou krásu,ale i tu vevnitř,kdo dokáže vzít za ruku a tím říci vše...chybí mi blízkost.Už ani moc nevěřím,že existuješ...ale nechci to vzdát :-).
Chces si popovidat tak napis
Žena 35, velká nejen tělem, ale i srdcem, hledá touto cestou staršího, rozumově zralého jedince, ke sdílení každodenních radostí i starostí. Je ve vztahu, ale přesto sám. Já pracuji, studuji, a mechanicky si denně plním všechny povinnosti. Přesto mi něco chybí. Pojďme neřešit vzhled, věk a stav a užít si života. Nenarušení soukromí samozřejmostí.
Kazdou vterinou se zmeni zivot spousta lidem....v zivote projdeme pady a vzestupy....vyhrou i prohrou vlastni chybou nebo chybou druhych co nas ovlivnuji.....neco ziskame a neco ztratime at je to materialni vec nebo clovek....je to radost,ale i smutek......jedno je spolecne nikdo nechce byt sam .....rada bych Te nasla,kde jsi????
Hledán kamaráda na vzájemnou výměnu mailů. Ne fotek.
Ahojky, nehledám nic vážného. Jen někoho s kým prohodíme pár vět o čemkoliv. Kdo jsi nebude nárokovat pozornost 24 hodin.
Hledám nezralého, nevyrovnaného holko-kluka (víc toho kluka hmm). Toho, co by "měl" dělat určité věci, ale nedělá je.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice
Něco mi chybí a nemůžu to najít
Láska je moc krásné slovo,zároveň nám dokáže ublížit a jeho vyslovení nám zní najednou hořce a je trpké......zároveň si člověk klade spousta otázek na které si neumí sám odpovědět....tak třeba to vnímáš stejně a chtěl by jsi ještě zažít dny plné štěstí
Ráda poznám nové zajímavé lidi, mladistvé duchem i tělem, s otevřenou myslí, kteří jsou schopni přemýšletkreativně, inovativně, zkrátka "out of box" a zajímají se o expanzi vědomí a duchovní rozměr života. O zdravýživotní styl a cizí jazyky. Kteří jsou hraví, veselí a jsou pro každou srandu. Labužníci života a experimentátoři mají přednost :-)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice