Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj, rád bych si dopisoval se ženou, která si ráda rozjasní den hezkou zprávou, představou, myšlenkou třeba i lehce vrušivou. Udělat si to na chvíli hezčí, i když vím, že jsme oba zadaní a nic na tom nechceme a nemůžeme měnit. Ale můžeme si to zpříjemnit....budu se těšit.

Ahoj hledám parťačku která bere život tak jak jde poďme spolu na kafčo nebo na špacír budem si oporou jeden pro druhého bez žádných podmínek na té cestě co nám ještě osud dál tak se ozvi Fanda.

Nehledám hned vztah, protože je souhrou mnoha maličkostí. Hledám ženu – kamarádku, se kterou si vyjdeme nebo vyjedeme na výlet, spolu si zajdeme do přírody třeba s foťákem v rukou, popovídat si nebo cokoli, na co bude nálada. Zájmů mám mnoho, stejně tak zaměstnání, které mne baví.

Jsi drobnější, štíhlý, či plnoštíhlý typ, věk do 45 let, nekuřačka se vztahem k hudbě, kultuře, rekreačním sportům, toulkám přírodou na kole i pěšky, nestydíš se vzít chlapa za ruku a máš kladný vztah k mazlení, tulení i líbání ? ...tak tebe hledám ! Líbí se mi vše přírodní: transparentní nehty, barva vlasů, rty bez rtěnky ap....malá prsa a Jóni typ srnka (Kamasutra) by byla třešínka na dortu ! Dobře se oblékám, jsem čistotný, společenský, ale umím sjet i řeku a večer zahrát u ohně na kytaru.

Sedím a přemýšlím, zda napsat a co vlastně napsat.V mém věku již člověk ví, že život není nekonečný a že hrozně rychle utíká.Jako mladý si plánuje , jak bude život úžasný a že ho nemůže nic zaskočit.Opak je pravdou.Hodně věcí se dá přejít, vyřešit, ale něco nejde -je to těšení se na něco, někoho. Třeba to budeš číst TY- příjemný muž.- a napíšeš.

Ahoj .. hledam kamarádku která je na stejné vlně jako ja .. nechci se teď na nikoho vázat jsem po rozchodu ale ženská společnost mi chybí ..

Ahoj, taky Tě vzrušuje představa, že si píšeš s mužem, kterého neznáš, o čem chceš, nebo o něčem co jsi nezkusila ale rada bys? Nechceš narušit svůj dosavadní vztah a chceš aby vše bylo jen mezi námi?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 27 let
Tachov
Muž | 35 let
Praha

Na dvou lžících romantiky dozlatova osmahneme půl kila pokušení, přidáme špetku hravosti a za stálého míchání dusíme. Přes jemné síto vlijeme do směsi 2 dcl fantazie a na mírném ohni vaříme. Na závěr chuťově zjemníme ždibcem něhy. Podáváme horké a zvolna zažíváme. Ženatý 48/177 z Prahy hledá zadanou ženu pro společné "gurmánské" zážitky.

Hledám ženu která ač je vdaná cítí se vnitřně dost sama. Já jsem ženatý s podobným pocitem. Nemyslím že neexistuješ, napišme si o sobě...třeba pak už nebudem tak sami.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 47 let
Klatovy
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 17 let
Pardubice