Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Hudba
Fitness
Příroda
Vaření
Zvířata

Dobrý den všem. Nabízím bydlení ženě - kamarádce do 45 let, za pomoc kolem domu od 1.6.20 do 31.8.20 v malé zařízené garsonce na malé vesnici u Olomouce. Pokud si chceš vyčistit hlavu, vyzkoušet život na vsi a třeba poznat nové kamarády budeš vítána. Na zahrádce nebo v lese žádný vir nechytneš ale určitě si protáhneš tělo a ochutnáš čerstvé dobroty. Pokud jsi tvořivá a máš chuť něco vyrábět tak možností je hodně. Zkrátka tři měsíce na čerstvém vzduchu v tomto čase určitě přijdou vhod. Hezký den.

Dobrý den . Pokouším se zde najít ženu bez předsudků , která vlastní domek se zahrádkou, nebo dvorkem a má ráda psy . Holky jsou chovné . Uvítala by spolubydlení . Podílet se na placení nákladů a pomoc s domkem . Nejlépe v okolí Rosic a nebo v okolí Vyškova . Nabídky potěší .

Polopatě: Hledám Muže, nejlépe který přišel o střechu nad hlavou, nebo který nemá zahradu, a proto hledá protějšek se zahradou aby si tam svépomocí postavil svou chatku a v klidu si tam žil i s dalšími lidmi v chatkách...Jsme na tom stejně, proto si budeme pomáhat.. To znamená že hl.Člověka bohatého zejména svou šikovností, zkušenostmi a srdcem -viz moje další inzeráty. Děkuji a těším se že to už konečně někdo správně pochopí ;-)