Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přáteléPlzeň

ŽenaVzkazy 27 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Ahoj, jsme pár s mimořádně velikým věkovým rozdilem a možná proto nemáme moc přátel. Hledáme kohokoliv.... jiný pár, skupinu lidí, holku nebo kluka na přátelství. Společně se bavit, jezdit na výlety, grilovat, trávit Silvestra a dovolené, ale není to podmínka. Jsme skromní a stačí nám málo. Jsme v očekávání miminka. Moc nevěříme, že najdeme, ale proč to nezkusit. Nehledáme za každou cenu. Jsme naprosto obyčejní a nehledáme sportujici přeborniky, ale pohodové, klidné a hodné kamarády...NEKUŘÁKY.

MužVzkazy 43 let Plzeň

TOP  16.2.2020

Hledám Jiřinu co se mnou tancovala na Šibřinkách.

MužVzkazy 45 let Plzeň

TOP  12.2.2020

Tady pořád čtu na seznamce ..., , Nikdo Vám nepíše ...?? Buďte sami aktivní a napište ostatním, máte větší šance se seznámit ..."..Já píšu a píšu, ale problém je, že skoro nikdo nedokáže odpovědět ...Tak nevím, jestli je to Seznamka nebo Schovávanka ...:-)

MužVzkazy 44 let Plzeň

TOP  2.2.2020

Až bude tento vzkaz číst nějaká zadaná žena, budu moc rád, když se mi ozve ...Žena, která tady není jenom pro zábavu nebo ze zvědavosti, ale opravdu by tu chtěla najít sympatický protějšek pro nezávazné seznámení ... Určitě je to zde velmi dobrá příležitost zpříjemnit si svůj život ...:-)

ŽenaVzkazy 25 let Plzeň

TOP  19.11.2019

Jsi introvert/ka a špatně se seznamuješ s lidmi? Trvá ti dlouho, než si k někomu vybuduješ důvěru? Jsi INFJ a chybí ti přátele, tak jako mě? Tak napiš:)

MužVzkazy 31 let Plzeň

TOP  14.11.2019

Jsem z Běloruska, neznám jazyk dobře, hledám rodilého mluvčího, který bude komunikovat!

ŽenaVzkazy 72 let Plzeň

TOP  17.9.2019

Ahoj, zdravím zájemce, kteří by si jen tak a nezávazně, vyměnili pár řádek, při dlouhých zimních večerech.. Alča.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov