Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přáteléBrno-venkov

Věřím, že z psaného se dá o člověku dost vyvozovat (minimálně mylně ;)), Čímž chci poukázat na to, že jsem si vědoma nedostatků tohoto způsobu poznávání, pokud mě ale nezaujmou slova... Vím, co hledám. Člověka, jehož myšlenky mě budou nutit přemýšlet. Pokud mi přijdou některé z těch myšlenek ještě zábavné... Oh, utiš se srdce mé. Je to tu tak zkratkovité, že se ani nebudu snažit vystihnout samu sebe. Aha, tak to jsem lhala, stejně to zkusím. Evidentně jsem neponaučitelná. Nebo optimistka. Knihy!

Ahojte Máte rádi život a vše co nabízí? Smích, pohodu klid a také sex Já a manžel hledáme pár pro čtyřku ale také kamarádství Napište odpověď je tu pro všechny ??

Ahojky Já a manžel hledáme pár k sexuálním hrátkám při výměně partnerů já jsem bi , rádi by jsme také kamarádství , smích , pohodu třeba i společné výlety a dovolenou

ŽenaVzkazy 39 let Brno-venkov

TOP  29.1.2020

Krásné dny;-)Postrádá se kamarád či kamarádka do pohody i nepohody , legrace i strastí.Mozna se zde objeví duše co porozumí s tou mojí;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov