Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přátelé : Olomouc

Ahoj, já (bohužel introvert) hledám někoho, s kým vyrazit někam do klubu...většinu času sám, nijak mi to nevadilo až do teď. Roky plynou a ten stereotyp už nějak začíná ubíjet. Sezením doma se nikdo nový nepozná. A samotnému se mi tam moc vyrážet nechce. Dá se tu vůbec někdo najít? Přijde mi, že postupem času, jak je tu už na seznamce skoro každý, tak to upadá. Nebo to tak není?

MužVzkazy 31 let Olomouc

TOP  15.9.2019

Jsem mlady pohledny ctyricatnik, sportovni postavy. Vlasnim vilu v karibiku, dve jachty, soukrome letadlo, ferari. A na konte nam pet milionu eur. NIKOHO NEHLEDAM proste se jen chlubim.

MužVzkazy 35 let Olomouc

TOP  11.9.2019

Ahoj, rád bych tě znovu potkal..byla jsi nádherná černovlasá průvodčí a byla jsi z vlaku, který jel 3.8. kolem 11:00 na Šumperk, ptal jsem se tě v Olomouci. Zeptal jsem se tě na vlak do Prostějova..pokud mi odpovíš, budu moc rád:) děkuji.

Chtěl bych touto cestou oslovit ženu, která chce dítě, ale z jakéhokoliv důvodu nechce partnera.Myslím, že než náhodná známost či centrum asistované reprodukce je lépe, aby dítě mělo otce, který je v případě čehokoliv prostě zde.A tady je moje role, o které mluvím.Pokud dítě chceš mít se mnou. Třeba i formou přes centrum asistované reprodukce.Jsem tady.Nechci za to nic.Ani nebudu zasahovat do výchovy.

ŽenaVzkazy 54 let Olomouc

TOP  4.9.2019

Opravdu si pánové myslíte, že cílem mého působení na rande.cz je poskytování full service zadaným? A diskrétně :D :D

MužVzkazy 19 let Olomouc

TOP  28.8.2019

Ahoj hledám vážný vztah. nejsem nabušenej jak The Rock, tak sorry.

MužVzkazy 29 let Olomouc

TOP  22.8.2019

Nejsou tu slečny, co na mě mávaly z tramvaje ve středu večer v Olomouci na floře?MužVzkazy 60 let Olomouc

TOP  28.4.2019

Omlouuvám se všem, už jsem našel a přeji všem hodně štěstí...:-)