Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Frenštát p. Radhoštěm

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

Hledám muže na vážný vztah a na blbiny:) Tak lásko, pokud jsi aspoň trochu veselý, hodný a máš smysl pro humor...ozvi se a pojď se mnou dělat blbiny, trochu sportovat...trochu divadlovat...kinovat..výletovat...wellnessovat...grilovat...čvachtat se ve vaně plné pěny...lenošit... a milovat :)

Charlie1242 nemohu odpovedet na tvoji odpoved maš mě blokovanou asi věkem

JEDNA klidná hodná váha váhavá pomalá.Jsem schopen nějak fungovat sám ale když chybí obejmout pohladit přitulit k ženské dušičce tak se moc do ničeho nechce samotnému. a přátelé známí tu chybějící ženskou dušičku nenahradí.

Ahoj, chci se už usadit a založit rodinu. Stihla jsem do teď opravdu hodně cílů ( vystudovat, mít dobrou práci v managementu, zajištěné bydlení) a teď bych řekla, ze je čas na další dobrodružství a to mít muže, pekny opravdu vyrovnaný vztah a začít budovat vlastní rodinu. Těším se na to, ze třeba tady někoho podobného smysleni najdu, který ví jak se dělají kompromisy a ze to co je nyní, je jen startovací pozice pro něco nového.

Chtěl bych poznat hodnou a milou ženu.

Ahoj, rád bych zde našel. Hodnou, usměvavou holku na trvalý vztah. Mám rád sport , rád si zajdu do divadla. Pokud bys měla zájem si napsat pár řádků, budu jen rád.Já pohodář a ve formě , 42 let, svobodný, se životními zkušenostmi , nebránící se novým věcem, zde hledá ženu z Moravskoslezského či Zlínského kraje od ....do 40 let ( není podmínkou ) pro sdílení krásných momentů života .-)

Jsem “normální” holka, která si užívá a žije “normální” život i když na vozíku. :-) Hledám inteligentního partnera, který by mě bral takovou, jaká jsem a nevadil mu můj handicap. :-) Mám ráda legraci, život se mnou není nuda a přináší hodně výhod (nikam neuteču, jako můj doprovod většinou neplatíš vstupné, mám extra parkovací místa a dostaneš se na zajímavá místa.). :-D Upřímnost, věrnost, láska a rodina jsou u mě na prvním místě. Ráda si přečtu kvalitní knihu, zahraji na PC(má vášeň) .