Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Hlinsko

Kino
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Muž 26 let z okolí Hlinska hledá milou mladou ženu na vážné seznámení. Jsem nekuřák, svobodný, bez závazků, slušné a nekonfliktní povahy. Rád sportuji a vyrážím na výlety do přírody.

Kino
Divadlo
Umění
Knihy
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledá se parťák do života..přítel, kamarád, milenec, manžel, tatínek zkrátka nepostradatelný člověk a spřízněná duše v 1. Pohledný muž co se umí a chce o ženu a rodinu postarat a ne jen o sebe. Věrný, poctivý a obětavý člověk, který je férový, čestný a morálně založený. Ideálně staromódní a rodinný typ s podobnými hodnotami a pohledem na život. Co hledám i nabízím.

MužVážně 44 let Hlinsko

TOP  27.6.2020

Ahoj, hledám ženu na celý život, která by chtěla založit rodinu. Děti jsou smyslem života. Pokud máš již dítě nevadí, taky mám. Pojd se poznat, uvidíme. Budu rád když se ozveš a napíšeš....

MužVážně 35 let Hlinsko

TOP  19.6.2020

hledám lásku na celý život

Hledám parťačku na společné výlety časem.

Rád zajdu nebo zajedu do přírody a poznávám neznámá místa. A západ slunce nad kopečky Vysočiny je také hezký, ale bylo by milejší to vše prožívat ve dvou. Ale rád poznám i další krásy, kterým dává přednost i protějšek.

MužVážně 38 let Hlinsko

TOP  12.5.2020

hledám ženu pro život....MužVážně 25 let Hlinsko

TOP  11.3.2020

Ahoj jmenuji se Vojtěch a je mi 25. Už mě nebaví trávit volný čas sam, hledám zde tu se kterou bychom mohli trávit volný čas spolu. Pokud se chceš dozvědět víc, neváhej a napiš.

Rád cestuji přírodou, zajímám se o historii a zlepšuji svou chaloupku.