Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  4792376   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 34 let Praha

TOP  30.7.2019

Milé dámy. Máme krásné léto, ja mám spousty plánu jak si jej aktivně užít a nechci si je užívat sám. Jsem svobodný, duchem mladší než občanka říká, pracuji a snažím se na sobě pracovat. Chodím do fitka, přestal jsem kouřit a alkohol také není muj kámoš. Co nejsem, nechci být a nehledám: Povalování, popíjení v místní knajpě, každotýdenní křepčení na diskotéce s DJ "Pouštím mp3", neexistující problémy, výmluvy a sebelítost. Byť to zní domýšlivě, vím co chci sám od sebe a od svémo života.

MužVážně 42 let Praha

TOP  3.10.2019

Dobrý den já muž 42 let hledám ženu na vážný vztah věk mezi 42-45lety z Prahy a okolí. Nevadí mi ani že bude mít děti. jsem z okresu Kolín.

…procházím se v očích tvých tam kde tiše uléháš a spíš za svitu stříbrného měsíce otázek máme sta či tisíce a odpovědi ukryté v dlani něžné kdy pohlazení po tváři nebývá běžné při povídání a procházkách s nekonečným časem a paprsky hvězdné volají svým nejtišším hlasem v jednom z večerů, kdy střípky deště nestudí a sen kouzelný vkročí do tvých očí a ty ptáš se, lásko, kdo tě k ránu probudí…Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Ostrava
Muž | 56 let
Hradec Králové
Muž | 32 let
Beroun
Muž | 25 let
Praha