Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Vsetín
Ahoj, chtěl bych tady poznat nějakou drahou polovičku, bohužel v reálném životě nemám chuť chodit po barech nebo různě po diskotékách a snažit se dělat ze sebe toho nejlepšího...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Ostrava
SLUČUJÍCÍ: kritické myšlení, laskavé srdce, selský úsudek, umění, drsný humor, raději podzim než léto, raději Švédsko než Španělsko, směr moudrost, šmrncovní duše, empatie, fantasie, nohy na zemi, přirozenost, hravost, poetika všedního dne, vegan, rodina jako dobrodružství nikoliv unylé otěže, stabilita, srdečná monogamie, svoboda. ODLUČUJÍCÍ: hory, přemíra sportu, absence páteře & vůle, ezo, nudný mozek, krutá mysl, "nazi-intelektualita", upjatost, lpění na stereotypech, gender-zabedněnost...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Já hledám muže od 32 do 45 let, pro zajímavou dialog, a pak ukáže čas. Mi poslat své fotografie v reakci na váš příspěvek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
"I ta nejhezčí holka bude jednou stará a vrásčitá. I ten nejvíc namakanější kluk bude mít jednou břicho jak sud. Ale uvnitř lidi zůstávají stejní. Proto nehledej lásku očima, ale srdcem!"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
No nic, řeknu to jednoduše: hledám slečnu, paní, zkrátka ženu, se kterou mi bude krásně, skvěle a fajn, a které bude krásně a fajn se mnou. Chci si zkrátka užít života ve dvou. Takže pokud se najde někdo, kdo se bude chtít o mně dozvědět více, tak budu rád když se ozve (napíše). :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Chrudim
Je tu někde mužský do(ne)pohody, kterému není cizí upřímnost, zodpovědnost a fér jednání? Ozveš se mi?Pard.kraj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Liberec
Jsem dobře finančně zabezpečený muž s vlastním domem, bazénem, welness a posilovnou, ale momentálně se nemám s kým o tyto věci podělit. Jsi pěkná, mladá a inteligentní dívka, která mě zase učiní spokojeným? Tak pro tebe snesu i to pomyslné modré z nebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Jaroměř
"Přátelství je někdy víc než láska", zpívá se v písničce. Proto bych rád našel pohodovou, štíhlou přátelku, nejlépe nadlouho, napořád. VŠ, optimista, zábavný, sportovní postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT