Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Holešov
Hledám ženu, za kterou budu pospíchat domů, pro kterou chci žít. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Liberec
Rád bych poznal nějakou milou dívku (nejlépe střední nebo i silnější postavy) z Liberecka, odkud pocházím, nebo z Prahy, kde studuju :-). Co bych o sobě tak řekl?! Vím, že nejsem dokonalý, ale snažím se být sám sebou, jsem spíše trochu samotář, občas nemluvný, občas ukecaný, občas nervózní a nesmělý, sem tam nechápavý a mám kapku problém s pozorností :-(. To je tak stručný výčet mých chyb, tak třeba o mě zjistíš i něco pozitivního, pokud mě i přesto chceš poznat? ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Život je krásný, do práce jsem jako lev. Hledám ženu s vilkou, kde bych se mohl povalovat. Kouzelný .... nápad? Podnikání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Praha
Hledám ženu,psychicky vyrovnanou a chce opravdu přátelství a společné žití se vzájemnou úctou a tolerancí, férovostí,upřímností,s vyřešenou minulost a je schopná vybudovat reálně vážný vztah bez konfliktů a zájem o společnou budoucnost a společné bydlení. Prožívat hezké a klidné chvíle a být si vzájemně vždy nápomocní a vztah beze lsti.Jsem dost vitální muž na úrovni, samostatný a soběstačný.Region a věk není důležitý. Sympatie rozhodnou.Podrobné informace nutné nebo vyplnění profil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj poznam fajn Pražandu co vi co chce a ma to v hlavě srovnané :) Jsem v Praze nový.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
Hledám hodnou ženu s dobrým srdcem Napys Milan mám 60 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Ostrava
Nečtu žádné návody, zkouším knoflíky tak dlouho, až to vyjde. Nepotřebuji alkohol abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj. Kdybych byla ptákem, věděla bych přesně koho poseru jako prvního. Nejsem náladová, jsem emočně flexibilní. Nemám žádné vady, to jsou mé speciální efekty. Odpouštět a zapomínat? To nepůjde, nejsem Ježiš, a ještě nemám dostatečně rozvinutého Alzheimera. Jsem anděl, pokud mi někdo odlomí křídla, letím dál, na koštěti, jsem totiž flexibilní. Najde se sympatický odvážlivec?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
AhojJsem mlady kluk ktery by rad potkal tady na rande.cz chlapaideálne Vojaka, Policajta nebo pracovníka vezenske služby .. neopovrhnu ani motorkárov nebo hasice jsem úprimný mám rad hudbu sex prírodu malovani :) snáď te najdu
DETAIL / ODPOVĚDĚT