Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  59 let | České Budějovice
Vážené dámy,které zde hledáte své štěstí. Pomalu každá druhá je zde nesmírně akční,ať kolo a jiné sporty nebp jiné volnočasové využití.Skoro každá chce vypsat životopis,jak na přijímačky na vys. školu atd. A když člověk zareaguje,tak není slušnost odpovědět No nic asi je to touhle dobou. Přesto, hledám ženu s velkým Ž... Taky si dovolím své požadavky : Ženu do 53 let štíhlou,hodnou, asertivní,která má ráda vše hezké co se týče života,včetně milování. to považuji za dosti důležité.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
chladam normalneho chlapa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Celkem spolehlivý a vyrovnaný pohodář hledá štíhlou přítulkyni. Ideálně také upřímné a klidnější povahy. Baví tě tak jak mě výlety do přírody?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň
Ahoj, hledám dlouhovlásku, (plno)štíhlé postavy, nekuřačku do 40 let, která také hledá láskyplný vztah. Jsem zajištěný VŠ z Plzně, bez závazku, 183/76, ml.vzhledu, sportovní postavy. Nedáme kávu nebo sportovní aktivitu?? Rád si vyměním pár písmenek...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Praha
ahoj, zajdeme na kafe a uvidíme??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Brno
Jen tak se rozhlizim, treba se najde stihla, sympaticka.... do 35 let :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  72 let | Praha
Bydlíme s Baruškou na Praze 15. Nejsem prolezlý nemocema. Mysl mám jasnou. Nesportuji a necestuji. Jsem si vědom toho, že můj inzerát může být odporný ženským které nechci. HLEDÁM voňavou, inteligentní, komunikativní a JEN ROZVEDENOU nekuřačku do 65 let z PRAHY. NECHCI ŽENU S PNEUMATIKOU V PASE, s chatou, r. chalupou, RD. KAŽDÝ SE SVÝM BYTEM A PŘESTO SPOLU. Spojit a zviditelnit se můžeme přes video Skype, kde si můžeme popovídat o našich představách na partnera nebo svých zájmech. Zdeněk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT