Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Praha
Hledam slečnu, na dlouhodobý vztah, která by si také přála strávit letní poznávací dovolenou na Mallorce u moře v průběhu srpna nebo záři. Děkuji za odpověd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Praha
Bez zbytečného dopisovaní zajít na kafe a během par minut víme jestli to má smysl nebo ne. Těším se na odpověď. ŠŠ. 175 cm.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  79 let | Ústí nad Labem
Hledám přítele na krátké procházky,posezení u kávičky,časem možná i více.Nehledám byt ani zabezpečení jen přítele na chvilky smutné i veselé,jsem sama a samota je špatný kamarád. Více napíši když dostanu odpověď a pošlu foto.Přeji hezký den Věra..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Teplice
Hledám přítele,kamaráda,milence - 3v1 ...umí někdo ještě milovat a chtěl by být milován...??(bez fotky nereaguji a na otázky a co sex,flirt také ne) jen vážně...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Most
Hledám fajn ženu pro život... já rozvedený nekuřák, pracující, bydlící, prý sympatický...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Rokycany
Hledám chlapa, kterýmu bude vyhovovat, že mám hodně zvířat, že se u nás sem tam nečekaně objeví nějakej podnájemník v nouzi, že nehodlám svoje děti vychovávat autoritativně a posílat je do klasickejch vzdělávacích zařízení, a ideálně vegana. Já jsem dreadatá macatá osoba s pětiletou holkou a dvěma psy. zajímám se o udržitelnej způsob života a mezilidskejch vztahů. Je s náma docela sranda a vydržíme drsný podmínky. Ba bylo by nám v nich líp, než v paneláku, kde momentálně žijem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Já zdatný ochranitel, vtipný obveselitel a srdečný ctitel, spokojený se svým společenským a pracovním postavením, hledám Tebe – ženu pohlednou, štíhlou, vyznávající morální hodnoty. Pro opravdový vztah založený na lásce, úctě, důvěře
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Hranice
Muž 54 roků, by se seznámil s ženou do 54 roků, která by chtěla vztah, nebo občasné schůzky. Podle vzájemné dohody a možností. Odhodlání hrát ochotnicé divadlo nebo umělecké hry pro zisk vítána.
DETAIL / ODPOVĚDĚT