Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Osamělý pravdoláskař hledá nezadanou sluníčkářku v ideálním případě na další životní etapu. Pokud máš ráda přírodu, hory, moře, dálky a mainstream Tě nebere, tak jsem tady možná pro Tebe...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Pardubice
Chybí mi blízkost milého človíčka VŠ/SŠ nekuřáka!, se kterým se lze podělit o radost i starost. Někdo, s kým se budu cítit šťastná a změní všední dny na nevšední. Určitě ještě můžeme prožít spoustu krásných dnů. Jestli to také tak cítíte, sejdeme se a uvidíme. Zcela vyřešená minulost podmínkou. Prosím foto ...... můžeme vyměnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Jihlava
Do budoucna bych ráda poznala člověka, s nímž bych mohla sdílet následující život...založit rodinu. Jsem spíš introvertní, tišší, určitě ne příliš společenský tip...věnuje se spíše háčkování, procházkám se psem, knihám, filmům...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Praha
Většina inzerentů se hned v prvním mailu ptá na sex, což je nevhodné. V našem věku je důležitější porozumění, spolehlivost, opora, důvěra. Opravdu se nenajde jen kamarád nekuřák, který se cítí sám a občas uvítal by milou společnost? Měl by akceptovat malého pejsana a mít pochopení pro občasné zdravotní problémy, samozřejmě myšleno oboustranně, Mladí muži nepište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Miluji Prahu,miluji nebe,miluji život a budu milovat i Tebe...Pokud také ještě věříš na zázraky,že teď jsem tu já a Ty jsi taky,že život lze zas prožívat a ne ho jenom žit,že krásnější je spolu být a jen po sobě netoužit. Jsem v Praze jenom krátce,ale chci tu zůstat věčně.Budeš mojí průvodkyní,která ukáže mi její zakoutí o nichž téměř nikdo neví? Projdem spolu všechna divadla,čajovny a historie se nám na každém rohu zjeví...Chceš o mně vědět víc? Pak ozvi se a můžeme žít život téměř bez hranic.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Teplice
Najde se sportovně založený VŠ nebo SŠ, nejraději vdovec vyšší štíhlejší postavy, který ujede alespoň 10 km na kole, ujde 1 km pěšky v přírodě a sjede na lyžích kopec? Zájem o kulturu a cestování vítán! Prosím odpověď pouze s fotem a od nezadaného. Tak na co čekáš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám přítele, kamaráda, partnera pro život. Nejlépe rozvedeného muže nebo muže co se také rozchází. Jestli máš ještě chuť a odvahu jít do dalšího vztahu, nebo potřebuješ přijít na jiné myšlenky ve špatných chvílích, tak se mi ozvi. Jsem na tom stejně. Hledám muže s hnědýma očima, vlasama se stříbrem, rošťáckým úsměvem a čistou myslí. Mám závazky a ráda bych proto našla muže z Prahy, nemám možnost se stěhovat. Společné zájmy výhodou. Hlavně, abychom si rozuměli a byli si oporou napořád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Blansko
To už se tu opravdu nenajde nějaká hodná, upřímná, věrná, bezdětná ženská, radující se i z maličkostí, která chce aby ji měl opravdu někdo rád a která chce aby mu na ní někomu záleželo? Já 34, SŠ, spíše introvertní povahy, pracující nekuřák, nepiják, který má rád procházky v přírodě, cestování, výlety, historii. Klidně napiš pokud tu jsi, odepíšu všem :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT