Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  21 let | Nový Jičín
Ahoj, slečna která hledá vážný vztah?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Praha
Hloupí lidé opakují staré chyby, chytří lidé dělají nové... ale za tu zkušenost a případný výsledek to stojí. Oslovuji muže, který chce žit budoucnost k obrazu svému, žít aktivně, pozitivně a přitom na pohodu, protože pocity, zážitky a dojmy nás přežijí všechno. Nechci tu trávit čas psaním, pokud víš co chceš, máš názor, vyřešenou minulost a vůli sdílet, napiš něco o sobě a dál se uvidí, nejlépe osobně. Jsem z Prahy 46 /175/68/ vš / nekuřačka a ty ve všech směrech tak nějak podobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Brno
Ráda bych si zbytek života zpříjemnila seznámením s pohodovým a optimistickým mužem. Jsem rozv. 65/165/XXL. Seznámení beru vážně, o flirt zájem nemám. Pánové, chce se také někdo z vás zbavit samoty a má dost odvahy na seznámení a vytvoření pohodového vztahu? Stačí napsat......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Brno
Já rozvedená hledám nezadaného sympatického pohodáře se smyslem pro humor z Brna, který nerad sedí doma a je podnikavý, ve věku 36 - 45 roků, prozatím jako nezávazný vztah se vším co k tomu patří a časem třeba i vážně. Foto výměnou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Praha
Hledám inteligentního a trochu veselého muže, rozhodně nezadaného. Pouze věk přiměřený mému, kuřák s pupíčkem nevadí. Na ,lákavou" nabídky sexu s mladým mužem nebo manželství s plukovníkem z Afghánistánu neodpovídám. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Dnesn není problém najít někoho, dnes je problém potkat někoho takového, jak by si člověk představoval. Proto hledám normální, inteligentní, rozumnou, komunikativní, pohlednou, štíhlou, vyšší s hezkým úsměvem a očima :) Pokud jsi i technicky na tom dobře, máš ráda auta, hudbu, sport, akce,o bčas i válení, jistě by stálo za to si napsat. Více infa při odepsání :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Zřejmě to bude utopie, aby se zde vyskytla slušná, klidná, rozumná a veselá žena přiměřeného věku, ale kdyby náhodou ano, tak budu potěšen, když dá stranou ostych a napíše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Olomouc
Koho hledam?Ja ani sama nevim podle toho koho potkam v zivote je tolik nahod. Hledam muze od 50-54 let s vyresenou minulosti Ss-Vs .
DETAIL / ODPOVĚDĚT