Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  61 let | Pardubice
Není jednoduché zde někoho najít, at‘ už napíšete jakýkoliv text. První, až druhý den příjde pár dpovědí, většinou z daleka, a pak už nic. Zřejmě si každá myslí, nemá cenu odepisovat, protože inzerent si už vybral. Ale pravda to není. Bylo by velké štěstí, kdyby první odpověd‘ byla správná,.Navíc, inzerát dědů nad 60let, je už pro milé dámy nezajímavý. Nezbývá, než si podat inzerát nový, a doufat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Bylo by hezké mít se na koho těšit. Na spokojeného, moudrého a chytrého muže, s výrazně vyvinutějším... smyslem pro humor :). Jsem snad milá, veselá VŠ 44/180/73. Hledám dlouhodobý, předem nespecifikovaný, pohodový vztah.... Radost, legrace, intelektuální hravost, těžká témata jen, bude-li to zábavné či bezpodmínečně nutné :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Karlovy Vary
Hledám příjemného, sympatického muže s vyřešenou minulostí, ke vzájemnému sblížení a soužití.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
Už jako malý jsem musel každý den zažít nějaké dobrodružství. Někdy to bylo lezení na stromy, jindy průzkum starého domu, nebo sjetí největšího kopce na sáňkách. Vrásky a šediny přibývají, ale touha objevovat a zkoušet nové věci mám stále v sobě. Hledám děvče které to má podobné jako já. Takové, které misto závislosti na mobilu, vysedávání u televize a nakupování raději vyrazí do přírody, kde pokaždé zažije něco hezkého.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Brno-venkov
39letý a štíhlý by se rád seznámil s hodnou a milou ženou z okresu Brno město, Brno venkov a Blansko na vážný vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj, hnedka na začátek řeknu, že nejsem na x týdenní psaní, jak je to tu bohužel zvykem. Ideální by bylo prohodit jen pár řádků, zjistit jestli máme aspoň něco málo společnýho a rovnou zajít na rande :-) Pokud se tu stejně smýšlející slečna objeví, tak bys k tomu měla mít ráda sport, výlety, turistiku, flákací dovolené u moře a...radši ještě jednou napíšu, sport. Ideálně squash či badminton :-) Na věku mi nesejde, jde o sympatie, ne o čísla.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Mám rád hory, přírodu ale i městský ruch. Rád s přáteli cestuji po okolních i vzdálenějších zemích. Baví mě běhání, kolo, fitness, sebeobrana, ale třeba i fotografování, historie nebo má práce. Rád bych se seznámil s dívkou, která je také sportovně založená a hledá oporu ve schopném muži.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Praha
najde se pohodář, který žije a raduje se přítomností a ví, že št´astným ho neučiní nikdo jiný, pouze on sám. máš-li v tom jasno, ráda tě poznám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT