Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Olomouc
Našel bych zde hodnou,milou,věrnou,sportovně založenou slečnu ve věku 16-22 let,vysokou pod 170 cm co to má v hlavě už alespoň trošku srovnané a ví co chce? :) Já jsem úplně normální sportovně založený kluk,žijící kousek od Olomouce.Nekouřím,nepiju a do klubů též nechodím.Mám rád přírodu,zvířata ,romantiku,procházky,tanec,výlety,cestování,fotografování,filmy a plno dalšího..:) Pokud se chceš dozvědět o mne víc tak určitě napiš.Budu se Těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Karlovy Vary
Hledám štíhlou ženu 55+ na procházky po Karlových Varech a okolí a vyjížďky autem s obytnou úpravou po Čechách . Jan
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Nový Bor
Hledám obyčejnou holku pro obyčejný život s dítětem najdu tě tady?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Najdu tu společnici pro společné léto? V případě sympatií určitě domluvíme prodloužení známosti :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Ahoj, rád bych se touto cestou seznámil s ženou, která má alespoň trochu kladný vztah ke sportu, a která touží stejně jako já plánovat společnou budoucnost. Jsem svobodný a bezdětný, podnikavý typ, klidnější povahy. Mám rád dobré jídlo, moře, běhání a klidně i to rozjímání. Pracuji v zajímavém oboru, závislostmi netrpím, jen občas si dám cigaretu. Nuda se mnou určitě není, to spíš naopak. Můžeme si ze začátku psát, poté se sejít a pak se uvidí ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Tábor
Existuješ a schází Ti parťák do života na chvíle všední i nevšední? Tak je na Tobě.........
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Smysl pro humor, pro romantiku; lásku k fotografování, autům, budovám; zvláštní vkus se slabostí zejména pro staré věci... Hledám a zároveň i nabízím. Když k tomu přihodíš zálibu v kultuře a procházkách, lásku k vesmíru a sci-fi, cestování vlakem a budeš nekuřačka, bude to úplně nejlepší... :D Pokud Ti je alespoň 5 mnou uvedených "oblíbeností" blízkých (nebo jsi prostě jen odvážná a tenhle podivín Tě zaujal); neváhej a piš! :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Trutnov
Je mi 31 let. Jsem z Trutnova Jezdím rád po naší republice. Poměrně vím co chci od života, ale ještě jsem nenašel tu pravou holku. Peníze sice mam. Ale já chci ženu, která také ví co chce od života. A která mě bude chtít ale ne kuli penězům.
DETAIL / ODPOVĚDĚT