Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Brno
Je mi 31 a jsem relativně normální chlap, který nepotřebuje služku, ale partnerku. Jsem plně soběstačný a dokážu se o sebe postarat sám, od vaření až po běžné domácí opravy. Nemám dluhy, závazky ani nevyřešenou minulost. Nejsem alkoholik, kuřák, ani gambler. Chci partnerku na příjemné prožití společných chvil a jako psychickou i morální podporu. Pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, tak napiš a popovídáme si.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám ženu pro založení rodiny. Pro úplně normální žití s láskou a budování společného hnízda. Trochu pohlednou, trochu pracovitou a hlavně veselou, až na ten půvab nabízím totéž. Fotku směle vyměním. Zlatokopky však musím hned upozornit, že toto není vhodná stopa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Zlín
Přicházím s nabídkou kvalitního přátelství – vztahu. Mám rád přírodu, toulání se psem po lesích, turistiku, ale nepohrdnu ani nějakou tou kulturou. Hledám vhodný protějšek pro společné toulání, prožívání, sdílení. Možná je čas pro změnu – pro nás oba.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Náchod
Věrný férový nekuřák.... co se venku v přírodě cítí líp....než doma za pc. Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Hradec Králové
SŠ 187 cm, svobodný, pracující, zabezpečený, nekuřák, sportovec, syn 5 let v mé péči (matku navštěvuje), hledám partnerku raději mladší, štíhlejší, ale určitě ne zlou a panovačnou, se vztahem k přírodě, zvířatům, malinko sportu. Rád jezdím na výlety, koni, běhám, na kole, na vodu, lyže, mohlo by toho být ještě hodně, ale nic už nepřeháním. Zahraji na bendžo, foukací harmoniku, kontrabas, kytaru. Mám i zahrádku. Na nějakého rošťáka bych si ještě troufl, ale jinak ten můj stačí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Jsi hodná a inteligentní optimistka? Dej mi o sobě vědět.:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Hradec Králové
Hledám tě. Na pořízení několika fotek s tebou a pro mne, na pár poetických chvil, a třeba na pár dní, kdyby snad chvíle přestaly stačit. A kdyby dnů bylo moře a slily by se v roky a ty byla bys pořád šťastná a se mnou.... tak nehledal bych marně. Celkem sympatický vysoký muž. Neboj se toho a napiš, kdyby nic jiného, bude alespoň legrace...a nemysli, stydím se víc než ty :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
Muž po 40 má zájem poznat milou ženu na vážný vztah, které nabízí klidný a pohodový rodinný život. Jsem příjemný, pohodový, pracující muž, který by rád ženě rozesmál úsměv na tváři a naplnil srdíčko věrností, porozumění, pochopení, ale hlavně láskou. Rád Ti budu nosit růže. Rád tu budu pro Tebe. Rád poznám i svobodnou matku. Rád Ti budu pomáhat v domácnosti, podporovat Ti v Tvých zájmech, koníčkům. Poznáme se tady?
DETAIL / ODPOVĚDĚT