Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Ostrava
Možná se učíš do školy, možná paříš někde na koleji, možná jdeš do práce, možná z práce, možná si zrovna někde u moře v tropech, možná někde lyžuješ a možná si jen v protějším baru. Vůbec netuším co zrovna děláš, ale někde tam jsi a já tě nemůžu nikde najít, tak nedělej fóry a ozvi se! :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Praha
Brunetka 21/173 postava akorát , pomalu se něco rýsuje :) a hledá partnera :) na vážný vztah :) více ve zprávách :) Pouze pro optimisty, kteří vědění co chtějí :) Nejlépe Praha :) * 1. Máj se blíží , ráda bych si našla svého .. :)*
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Orlová
Hledám přítele vyšší postavy, přiměřeného věku, nezadaného.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
VŠ 50 let, zajištěný, stále slušně vypadající, s vlastním bytem...hledá kvůli nedostatku jiných příležitostí touto cestou štíhlou a hodnou přítelkyni ve věku 40-49 let. Zájem o umění, kulturu, knihy, historii, sport a cestování....vítán.Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Prosím jen vážně míněné odpovědi. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Ústí nad Labem
Ráda poznám samostatně smýšlejícího muže, kterého baví vzdělávání se, četba, design a architektura, sport, cestování a poznávání, a netráví svůj volný čas jen u televize. Imponují mi muži, kteří mají alespoň nepatrné povědomí o gramatice, mají vyřešenou minulost a vědí, co od života chtějí. Občas si ráda vezmu podpatky, možná i proto se mi líbí muži vyšší postavy :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Plzeň
Muž 65-180 nekuřák se zájmem o přírodu, práci na zahrádce a na chatě rád pozná štíhlejší ženu nekuřačku do 62 let podobných zájmu .Rád Tě pozvu na kávu , nebo vínko .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj hledám zde nějakou z vás která má rozum, nebrání se novým věcem a hlavně má rád upřímný vztah bez lží a vyhýbání se řešení společných věcí. Každopádně se mi tu takhle nechce moc rozepisovat protože to beztak nemá cenu. Proto koho více zajímám může napsat ale raději preferuji reálné setkání na kávě nebo skvělém obědu kde je větší možnost poznat toho druhého :) Samozřejmě nechci to brát jako pohovor ale možnost je že člověk buď pozná novou kamarádku nebo spřízněnou duši :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Hradec Králové
Krásné jarní dny, při seznamování, nemám na mysli flirt.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít