Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Praha
Chlap do nepohody, rovnostář, poučený realista (nějaké ideály ještě zbývají). Pro radost sportující VŠ s řadou zájmů, který si čas a zábavu raději tvoří, než aby ji konzumoval. Malá nápověda je v profilu, zbytek se nevejde anebo podléhá osobnímu hodnocení, zatrhávací boxy jsou na nic. Fotku mailem. Hledám holku a dámu v jednom těle, která se toho všeho nelekne, nebojí se napsat pokud ji tohle zaujme a se kterou mi nebude zahálet ani hlava, ani zbytek člověka, což jí určitě můžu slíbit oplátkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj, touto cestou bych se rád seznámil s inteligentní slečnou, co nechce sedět pořád doma. Na věku a vzdělání mi moc nezáleží, spíš na vzájemných sympatiích. Mám rad aktivní život, sport, cestování, festivaly, divadlo. Je mi 24 let, studuji ing. na VŠ a do toho pracuji jako hydrogeolog. Jestli jsem Tě nějak zaujal, budu se těšit na odpověď. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Praha
VŠ 60/178 touží potkal v Praze a okolí pro seriózní vztah a později párový manželský život život tu pravou ženu cca 40-65let věku. Není důležité Vaše vzdělání, postava, zájmy. Podmínkou ale je, abyste byla vdova, která prožívala velmi spokojené šťastné manželství naplněné láskou a chtěla by do stejné řeky citu, něhy, lásky, vzájemné úcty, obdivu, pochopení a i ještě v našem věku hlubokého prožívání milostného štěstí vstoupit znovu. Jsem zajištěný a k ženě se chovám galantně, empaticky, s citem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Frýdek-Místek
Ahoj chci tu najít fajn holku,partnerku pro to krásny i těžké v životě,zamilovat se a byt milovaný... víc asi nemá cenu psát,napsat vám tady totiž můžu cokoliv...jen vy poznáte,jaký opravdu sem:-) Dalibor
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Tábor
hledám vyrovnanou a pohodovou ženu, která ví co chce od života
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Jihlava
Hledám milého pohodové může k přátelství
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Domažlice
Ahoj,hledám milého a pohodového človíčka pro vážný a něžný vztah,možná to budeš právě Ty
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Plzeň
53/VŠ s vyřešenou minulostí hledá partnera.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít