Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Brno
Ahoj, jsem absolvent humanitní VŠ. Miluju čtení a pizzu, baví mě deskovky a cestování. Rád bych tu našel inteligentní bezdětnou nekuřačku na vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Kladno
Být sám je nuda ,chybí se na co nebo někoho těšit .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Ahojky, hledám touto cestou ženu či slečnu na dlouhodobé milenecké schůzky bez narušení našeho soukromí. Nezáleží na tom, zda jsi svobodná nebo zadaná. Jde zejména o upřímný zájem se scházet dle možností nás obou a s respektem k přáním jednoho k druhému. Já jsem vyšší a štíhlé postavy, 30 let a bydlím v Praze, takže bych spíše uvítal, kdyby jsi taktéž bydlela v Praze. Žádná další přání nebo požadavky nemám. Určitě zdraví, čistotu na které si zakládám s věkem okolo 25-40 let. Snad se potkáme. Tom
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Přerov
Hledám obyčejnou,pohodovou ženu...najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Břeclav
Jsi tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Kyjov
Hledám VÁŽNÝ VZTAH, ne přátelství, či flirt. Mým přáním je najít ženu, které bych mohl dávat lásku a cítit, že je opětována, vzájemně si být oporou a těšit se domů, že mě tam bude čekat někdo, koho mám rád. Nejsem boháč, ale určitě bych uměl dát srdce na dlani. Pokud Ti mé řádky zůstanou v mysli, prosím napiš. Já 44, 180. Má snad neskromná představa - ty 30 až 50 let. Máme šanci? Tibor.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Ahoj, hledám touto cestou nějakou hezkou, milou holčinu. Která si mě bude vážit, která se bude nechat ode hladit, mazlit, chodit do kina a do divadla a celkově trávit se mnou můj volný čas. Dám ti kousek sebe. Nejsem typ člověka, který by podváděl a hledal něco někde jinde. Pokud si budeme rozumět a zamiluju se do tebe, tak pro mě budeš vším na celým světě a udělám pro tebe cokoliv. Nechci vztah na hned, chtěl bych tě nejdřív poznat,můžu tě pozvat na procházku večerní Prahou?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Brno
Ahoj, hledám mezi vámi takovou, která by již brzy chtěla býti maminkou, čím dříve tím lépe! Chci už mimčo, netrvám na svatbě ani ničem extra vážném! je možné se domluvit i na dárcovství, ale pouze přirozenou cestou!
DETAIL / ODPOVĚDĚT