Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Jičín
Vzhledem k tomu, že mám málo příležitostí k seznámení venku, zkouším to tady. Myslím si, že jsem hodný, milý a věrný. Co hledám? Hledám hodnou a věrnou slečnu. Nemusí být žádná modelka, protože mi na vzhledu tolik nezáleží, více mi záleží na tom, jaká si uvnitř. Foto pošlu výměnou. Odepíšu všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Jsem silná... protože znám své slabosti. Jsem nádherná... protože znám své vady. Jsem nebojácná... protože jsem se naučila rozeznávat iluze od skutečnosti. Jsem moudrá... protože se učím ze svých chyb. Mohu se smát... protože znám smutek. Miluji... protože jsem pocítila nenávist a dávám přednost lásce
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Budu Tvou oporou, až to budeš nejvíce potřebovat, přijdu, obejmu Tě a řeknu: "To zvládnem!" Až to budeš nejméně čekat, pohladím Tě a řeknu: "Miluji Tě!"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  17 let | Praha
Ahoj, hledám holku na pokec a možná i vztah. Jsem docela samotář rád čtu komiksy koukám na filmy a seriály, a příležitostně hraji z kamarády hry.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Praha,CR,: hleda se pritel,opravdickej pritel pro zivot ve dvou a mel by byt hezkej sport.postava,mazlit se s laskou,hledam kluka,mimoprazskyho kidne,rozumnyho,co to mysli pouze vazne Vek od 19do30. On je 29/178/70 z Prahy atlet.postava sport,kultura,apod.,ostatni snad osobne,popovidat si s takovym pritelem ale totiz moc chybi! najdu te..?!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Teplice
Na vážný vztah hledám zaměstnaného VŠ nekuřáka vyšší postavy. Není to vtip. Spokojené manželství mi rozvrátili někteří zaměstnanci podniku provokací, v důsledku čehož jsem byla připravena o peníze na byt v osobním vlastnictví. Na pracovištích je šikanováno 38% lidí. Úředníci obvykle porušují Zákoník práce a chodí diskreditovat. Přední dělníci obvykle uplatňují křivá obvinění, šikanu, rozvracení rodin, mlácení do bezvědomí, pokusy o zabití a policie konstatuje "smrt bez cizího zavinění".
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Náchod
Já nejsem zoufalý a nechci loudit, přesto však životem nehodlám bloudit, Třeba tu nejsi a já hledám marně, přesto se z toho neocitnu na dně. Kdo hledá, najde, jen řekněte kde?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Jsem sám s 2,5 roční dcekou .Chceš nás???
DETAIL / ODPOVĚDĚT