Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Plzeň
Ahoj najde se slečna ve věku 18-30 let. Na úvod si myslím , že postačující :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Humpolec
Mamina 41roku s třemi ratolestmi,hledá hodného muže. Jen vážnë.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Kutná Hora
Samotný tatínek hledá samotnou maminku. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Praha
Já: Thai boxer, geek, pisálek... Poměrně cynickej člověk, co si myslí, že si leccos zažil. Ideálů jsem se vzdal, ale líbit se mi musíš jak fyzicky tak mentálně. Vím, že hledám někoho zajímavýho, nejspíš někoho, kdo mi bude schopen v debatě či prostejch sarkastickejch kecech konkurovat. Napiš o sobě, připoj fotku, když zaujmeš, přesunem se na facebook, kde samozřejmě uvidíš i ty mě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Liberec
Ahoj, rád bych se seznámil se ženou, byl třeba jejím přítelem, kamarádem, milencem, nebo vším .. Jsi zvědavá? Tak mě kontaktuj a napíšeme, nebo řekneme si více .. Nepoužíval bych inzerci, kdybychom nežili v dnešní době. A co se týče věku? Je to jen údaj v kalendáři, zatím přeci o nic nejde. Určitě toho nebudeš litovat :), mám to v hlavě srovnané.. už teď se těším.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Praha
Zlatá rybička hledá rybáře vyšší postavy, kterému splní tři přání a který by ji nechtěl hned zavřít do svého akvária.... Doufám ale, že si mě nebudeš chtít osmažit k štědrovečerní večeři až zjistíš, že jsem k "sežrání"
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Jihlava
Jsem starší zachovalý a snad sympatický muž (45let) sportovní postavy, zabezpečený, hnědovlasý, modrooký. Jsem rozvedený s již dospělými dětmi. Hledám za účelem seznámení mladou dívku ,ženu (20-35let) .Podmínkou je veselá povaha a dobré srdce. Líbí se mi ženy krev a mléko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Karlovy Vary
Ahoj, něco málo o mě na začátek. Co se týče povahy tak jsem skromná, hodná, ústupná,věrná, nejistá, starostlivá , přející, občas jsem urážlivá, optimistická a hlavně pracovitá. Mám ráda zvířata ¦ Nejraději trávím čas venku, na procházce ,na výletě, která kolik aktivita zajímavá je pro mně. Ráda poznávám nová místa.Když počasí nepřeje, dobré jídlo, film a sklenka vína je ideální. Když chceš zjistit více, stačí napsat. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT