Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Ostrava
Hledám slečnu/ženu se zájmem o scifi a fantasy tématiku. Nejlépe Metalistku :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Most
Ahoj. Jsem snad sympatický motorkář, 188cm, 92kg, 40 let, sportovec, rocker a hledám kamarádku a snad i časem víc, na projížďky a výlety na mé motorce styl chopper sympatickou ženu, slečnu....snad tě konečně potkám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Pardubice
Ahoj. Hledám zde pohodovou ženu pro trávení společných chvil. Kolo, pěší turistika, výlety vlakem, autem, koncerty, divadlo ... prostě cokoliv. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Příbram
Ahoj jsem 40 letý sympaták mladšího vzhledu se smyslem pro humor s vyřešenou minulostí a rád bych našel bezdětnou sympatandu může být i mladší na vše příjemné, mám rád sluníčko, občasný pohyb, kino ale i pohodu doma u telky.Hledám jen vážný vztah.Neboj se a napiš :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  68 let | Ústí nad Orlicí
Hledám klidnou a vyrovnanou kamarádku pro společné chvíle jak u mne, tak u ní. Příroda již kvete, cyklistické stezky osychají a cesty vlakem využijem na výlety po zdejších krajích. Vzájemné porozumění, kde peníze nemají hlavní význam, ale oboustranná pomoc a úsměv pomůže oběma. Nekuřák 180/68 věří, že se najdem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
No jak začít, jak to tady napsat a vypsat aniž bych byla za blázna :) Takže jakého muže bych chtěla....inteligentního, s všeobecným přehledem, vtipného, takového který stojí nohama pevně na zemi. Muže vyššího než-li jsem já a rozhodně staršího, od 55-ti let. Co mohu nabídnout já? Inteligenci, všeobecný přehled, smysl pro humor, spolehlivost a to, že stojím nahama pevně na zemi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Kolín
Ahoj, jsem svobodný, bezdětný, s minimem času. Stále pracuji. Zatím jsem nic lepšího nenašel ;). Mám mnoho zájmů, hodně čtu, stýkám se s mnoha lidmi na různých společenských úrovních. Prakticky žiju "mimo domov", minimálně 200 dnů v roce nejsem doma. Hledám někoho kdo unese, že má opravdu dost "svého" prostoru. Zároveň by jsi měla být optimistická, hezká, společenská, inteligentní, věrná. Děti, věk, rasa apod. nehrají roli Já jsem věrný, držím slovo, jsem zaopatřený a chci se rozmnožit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Hradec Králové
Rád bych tu poznal příjemnou holku pro vše co život přinese.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít