Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  33 let | Ostrava
Plnoštíhlá hledá kamaráda, pokud si porozumíme i něco víc. Výlety, filmy, procházky. Hlavně pořát nesedět doma. Mám syna 11. let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  70 let | Praha
Vyměnila jsem Ústí n/L za Prahu. Jsem vdovou, SŠ / 160 /60 . Seznamuji se s novým prostředím. Zatím sama. Chtěla bych to změnit, o zážitky se podělit. Hledám kamaráda, přítele nejen na svátky a na neděli .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Modrooka bruneta ráda pozná muže snů ?? vědce, advokáta nebo lékaře s vilou na orechovce, případně Hanspaulce ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Zlín
Ahoj, vím, jak je těžké najít v dnešní době přítelkyni, když člověk nechodí po barech a diskotékách, tak mě nezbývá nic jiného, než zkusit štěstí, že si to přečteš právě ty, kterou hledám.. Chtěl bych holku, která taky tohle nemusí, bary a diskotéky, jinak bude stačit, když budeš svá a pak už jen záleží, jestli si budem vzájemně rozumět. Tak se neboj ozvat, je přece škoda být sám a nezkusit to, vždyť život ve dvou je o něčem jiném a říká se, že ve dvou jde všechno líp..do 25 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
Hledám muže, který změní můj názor na muže :-) Milého, pozorného, galantního, pohodového, spolehlivého, věrného, rozhodného, který má jasno v tom, co chce a má srdce na pravém místě. Ideálně rodinný typ :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Hodonín
Jsem 180/80 sportovní postavy hnědé krátké vlasy hnědé oči 18/4,5 cm dole upravený mám velkou výdrž v sexu jsem hodný tolerantní umím vařit a jsem víc náročný v sexu hledám ženu která je živá a má ráda sex ve všech podobách napiš mi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Brandýs n.L.-St.Boleslav
Je tu štíhlá žena do 52 let, které chybí přítel na společné trávení víkendů, časem i všedních dnů? Mít se zas na někoho těšit, já 58/178/95. Jsem rozvedený s vyřešenou minulostí s vlastním zázemím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  70 let | Praha
Ráda bych poznala 65-70letého vitálního přítele, kamaráda, všestranných zájmů, nekuřáka, vyšší postavy k vytvoření hezkého vztahu a všeho co k němu patří. Jen z Prahy a vlastním zázemím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT