Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Brno
Ahoj, hledám spřízněnou duši pro vše hezké ve dvou - pro veselý vztah (vážný vztah zní divně), rád se směju - nej ve dvou)). Napíšeme si?)))***
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Plzeň
58/181 hledá zenu z Plzně a okoli , žít jeden pro druhého vzájemně si pomáhat chodit do přírody život utíká tak ho nepromarnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Postrádám milého muže, který postrádá mě. :)) Muže, který nechce už dál jít životem sám, kterému nevadí, dětské radosti i starosti mého 10ti letého uličníka. Muže, který není hrubý, vulgární a zlý. Máš-li rád pohodu, smích, pozitivní myšlení, toužíš-li po opravdové lásce jako já, pokud nezbožňuješ , , antilopy, , /jsem totiž holka krev a mlíko žádná laňka/zahodil-li si již svou minulost za hlavu a měříš od 180 cm tak se určitě ozvi. Chci s Tebou usinat a rano se vedle Tebe probouzet. Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Rožnov p. Radhoštěm
Nesnídám, protože Tě miluji... Neobědvám, protože Tě miluji... Nevečeřím, protože Tě miluji... Nespím, protože mám hlad ... :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
V inzerátech se zde často používá slovo NORMÁLNÍ ...hledám normálního muže normální ženu normální život... Jaký význam to slovo má jako že standartní obyčejný běžný všední nudný? Tak už chápu proč jsem sám... ale NEnormální NEstandartní NEobyčejný NEvšední a NEnudný...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Zlín
Žena... které by nevadilo že mám dceru (8mi letá )ve vl. péči ? ( divadlo..kolo..výlety..plavání..koncerty.. ) Klidně i dětmi..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Tachov
Ahoj,Hledám zde lesníka nebo myslivce na vážné seznámení z Plzenského kraje. Foto pošlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Ahoj všem, ráda bych poznala milého a sympatického chlapíka, raději optimistu než pesimistu, s kladným přístupem k lidem, zvířatům i přírodě. Chlapíka, který umí udělat příjemnou atmosféru, který rád vyjede na výlet nebo zajde do kina. Nechci žádné stresy, hledám pohodáře, který si umí život užívat. Tak to jsem tedy zvědavá, jestli tady takový je. Uvidíme:-)).
DETAIL / ODPOVĚDĚT