Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Frýdek-Místek
Nejsem žádný lev salónů a lamač ženských srdcí na počkání, to opravdu ne. Prostě oslovit nějakou dívku či ženu na ulici nedokážu :) Proto touto cestou hledám ženu do 37 let k vážnému seznámení, která je svá a nějak moc neřeší jak vypadá. Věrnost považuji za samozřejmost a na škodu by nebylo, pokud jsi i něžná romantička :) Foto zašlu po odpovědi. Krásný večer přeji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Praha
Sedím a přemýšlím, zda napsat a co vlastně napsat. V mém věku již člověk ví, že život není nekonečný a že hrozně rychle utíká. Jako mladý si plánuje, jak bude život úžasný a že ho nemůže nic zaskočit.Opak je pravdou. Hodně věcí se dá přejít, vyřešit, ale něco nejde ...Hloupé je, že máme jen jeden život a proč se smířit s tím, že člověk nebude mít nikoho milého...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Ahoj, hledám sympatickou přítelkyni. Pokud máš ráda romantiku, cestování, večeře ve dvou a jsi-li aspoň trochu sportovně založená, tak neváhej a odpověz pohlednému klukovi 192/44, který neví, kde jinde by tě mohl najít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Hledám zde někoho na cestu životem. Milou, upřímnou slečnu s pozitivním přístupem k životu, které není cizí cestování, sport a ráda tráví čas aktivně. Věk 18-28 let. Něco o mě, jsem upřímný, tolerantní, se smyslem pro humor a ve svém volném čase sportuji. cestuji, fotím a spoustu dalších věcí. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Ahoj, hledám pohodovou mladší slečnu. Mám rád filmy, výlety (třeba na hory nebo někam jen tak zajet autem), tanec (umím standard, latinu, salsu), dobré jídlo (pizza atd.) i srandu :) . Napiš, budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Trutnov
Ahoj,jsem Petra a zkouším tu najít muže,který ví,co od života chce,muže,který rád trávil s námi čas.Muže,který má rád smysl pro humor,není urážlivý a pojem rodina není pro něj cizí.Petra
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Hledám, no vlastně ani nevím, jestli hledám. Někdy si říkám, že mi je krásně být sám, když koukám na tento styl života a ženy okolo. Přesto pokud se najde žena do pohody a jak se říká nepohody, ze smyslem pro humor, přírodu, hudbu, tanec, přítomný okamžik, rád bych poznal. Jsem vskutku asi obyčejný chlap, který má rád přírodu, dlouhé pohodové večery, tanec, meditaci a chtěl bych do budoucna cestovat. Mám úžasnou dcerku přes víkend, jsem šťastný a rád to štěstí bych s někým sdílel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Zlín
Ahoj , jsem rozvedený, s vyřešenou minulostí a hledám úplně obyčejnou holku, která si dokáže vážit i maličkostí všedního dne... a která hledá to, co hledám já...lásku, věrnost, upřímnost, toleranci......Které chybí někdo na koho se může těšit.Která má ráda výlety, procházky, přírodu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT