Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Český Těšín
Každý sa raz dostane do bodu, kedy sa musí rozhodnúť, čo bude ďalej. Ak si z Českého Tešína, prípadne okolia, ak chceš chlapa do konca života, stačí napísať a možno sa konečne nájdeme..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | České Budějovice
Jsem rozvedená baculka.Je mi 43 let.Jsem zadaná ale neklape to.Proto hledám hodného,upřímného a pohodového přítele.Zatím k občasným schůzkám,později i více.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Jihlava
Vysočina,,hledám seznámení z štíhlou ženou i maminou,civil foto si mužeme poslat....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Uherské Hradiště
Léta přibývají, dozráváme, tak se aspoň snažím dozrávat do krásy člověčenství a zpětně se taky obklopovat takovými lidmi, abychom naplnili vědomí smysluplné, vzájemně obohacující jsoucnosti. Po úrazu hůř chodím, jinak OK. Jsi-li na tom podobně s hendikepem, nebo bez, /kdo v našem věku nějaký nemá?/, ozvi se mi. Nejraději vyšší post. Sš, Vš. Pánové, kteří hledáte jen flirt a zábavu, ženatí, mladší 60 let, prosím nepište!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Svitavy
Jsi zklamaná láskou a chceš poznat přítele který ti vrátí úsměv, třpyt ve tvých očích? Toho co ti dá květinu z lásky a věrnost je pro něj vším? Pokut ano budu rád když mi napíšeš pár řádků a třeba zjistíš že to jsem právě já
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Stárnoucí, ale zachovalý hipík, snad proto, že cigarety zahodil v minulém tisíciletí, alkoholu neholduje a volnou lásku nevyhledává, se tu rozhlíží po příjemném děvčeti, které má v hlavě a duši blíž do lesa než do centra města. Dívku, kterou unese, protože tak to dělával vždy. Ženu, které by hrál své písničky. Jo, a děti, ty mi vážně nevaděj. Střední Čechy a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám hodného, sympatického, svobodného, bezdětného nekuřáka z Prahy se smyslem pro partnerství a rodinný život, ve věku od 35 let do 45 let. Já VŠ, 38 let, sympatická, svobodná, bezdětná nekuřačka se zájmy o turistiku, cestování, četbu, kino, divadlo, … Těším se na Tvojí odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Pro nedostatek příležitostí a s vírou, že i náhoda může někdy pomoci, vypisuji konkurz na usměvavou, hodnou, empatickou ženu (děti z minulosti nevadí), která má ráda přírodu, nějaké ty sporty (ideálně lyže, kolo, tenis) není podmínkou :-) Hledám (a totéž nabízím) parťáka pro život, co uznává pojmy jako láska, úcta a partnerství. Jsem samostatný, s vyřešenou minulostí, finančně nezávislý VŠ 49 let mladšího vzhledu s aktivním přístupem k životu. V případě zájmu pošlu fotografie a prosím o totéž. P
DETAIL / ODPOVĚDĚT