Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Opava
Touto cestou bych rád oslovil ženu, která hledá vážný vztah , ženu která je bez závazků a ví co chce od života a svého partnera.Více info zašlu do zprávy. M.:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Hradec Králové
Žena, která by se ráda se mnou seznámila, nekuračka, i pro rodinu? :-) Mě 38 let .....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Tak to teda zkusím .... Hledám ženu, jak se říká u sousedů na Slovensku, " do voza i do koča" :-) Jsi-li sympatická, usměvavá, hodná, pracovitá, svobodná, bez závazků, zkrátka normální a pohodová , tak se ozvi, něco o sobě napiš,pošli foto a uvidíme... Nabízím to samé. Každý z nás má svou druhou polovičku někde zatoulanou a kdo hledá tak najde :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Asi takhle:zeptám se přimo po zdejší prohlídce: je tu taky nějaká bez pár kil navíc? Nebo štíhlé jsou jinde? Nebo to zde nepotřebují? A kde se hledá vztah ?Jsme v rubrice Vážné seznámení a každá inzeruje jen chci cestování,divadla,lýžování a každý ve svém! Aha,samotným vám to doma vyhovnuje a lásku nehledáte. A na cestách se proč neseznámíte?Aha,pár kilo navíc.....Štíhlá, dlouho-černovlasá: prosím,ozvi se s řádkami a fotem! p.s.krátkovlasé klišé:modroooké blondýnky,mě na zadek neposadí.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Hradec Králové
Dobrý den,jsem svobodný,bezdětný, nekuřák, VŠ, pracující ve státní správě. Mými koníčky jsou příroda, knihy, cyklistika, net, život. Kolo je pro mě dobrá relaxace po práci a výplň volného času. Jestli jsem chytrý,tak to fakt neumím posoudit :). Vystudoval jsem v HK, bydlím v HK a pracuji v HK. Pracují ve státním sektoru. Rád bych našel slečnu na zbytek života (svobodnou, bezdětnou, chytrou, co ji nevadí pohyb).Mé plány do budoucna: vztah, rodina, děti, vzdělávání se, vybudovat klidný domov.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Blansko
V Březnu mi bude 30let, tímto způsobem bych si rád našel dárek v podobě partnerky na společnou cestu životem. Já 177cm 90kg. Klidnej pohodář se sportovním duchem. Budu rád za každou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Brno
Co se tak náhodně najít , sejít a to krásné spolu v životě prožít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Tábor
Nejsem z Tábora, ale jižní Čechy mám ráda. Hledám pohodového a zajímavého kamaráda. Jsem v pohodě,moje práce mě baví, štíhlá 61/168, zájmy cestování, lyže, chalupa, rekreačně golf, foto do mailu.Příjemný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT