Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Praha
Ahoj, hledám normální holku tak do čtyřiceti... Je mi 40, měřím 178 cm a pracuju jako zpěvák v Národním divadle...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Ostrava
Proč nejsi tam,kde já..Proč Tě pořád míjím.. Najdi si mne,tak jako já hledám Tebe a pojďme spolu ujít zase"kousek"cesty..Nechci snad příliš,ale nechci ani málo,tak pojď se mnou dál..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Praha
Ráda bych poznala ženu, která se jako žena chová, ale i jako žena vypadá. Ráda bych poznala ženu, která touží po pevném a harmonickém vztahu. Ženu, která rozumí tomu, že každý večer by měl být aktem pokory a relaxu, společného naplnění a nalezení cesty k dalším cílům. Společným cílům - rodina, cestování, foto, knihy, hudba, esoterika, vaření, badminton, brusle, lyže. Dítě není překážka, ale Tvé priority a vyřešená minulost ano. PS: vyšší princip. PPS: muži, prosím, nepište. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Tak buď bys měl být : krásný, bohatý, úspěšný, s vyřešenou minulosti , a nebo : kluk pro každou špatnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Jihlava
Hledám zvídavou, citlivou a náruživou ženu s touhou po poznání pravověrné tantry. Jsem plně zasvěcený do tradice uctívající bohyni Kálí právým (indickým) Guruem Šrí Amrtánandou z Devipuramu. Většinu svého času trávím meditací, studiem a cestami do Indie a Nepálu. Jsem rozhodně jiný než 99% ostatních mužů. Jsem plně otevřený dlouhodobému byť diskrétnímu, až utajenému vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Ostrava
Hledám na těchto stránkách štěstí, ale dá se tu vůbec najít? Jedni si chcou jen dopisovat, druzí hledají jen holku na sex a tak hrstka co se chce seznámit je až neskutečně vybíravá, přitom sami nemají moc co žěně nabídnout. Vždycky jsem chtěla chlapa spolehlivého, zodpovědného, nekuřáka. Prostě normálního chlapa, s kterým se dá zajít do lesa na houby, na borůvky, k vodě, na kolo a nebo polenošit doma. Takoví už asi vymřeli a nebo jsou zadaní. Pokud tu takový je, ať se ozve.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Zlín
Zajedeme dnes večer na kávu nebo na zmrzlinu na motorce?Nejsem potetovaný čoprák ani vyřachlo na supersportu.Pohoda na klasice...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Plzeň
Moderní žena 164/57/69 hledá slušného, inteligentního a příjemného muže. Jsem nekonfliktní povahy, mám ráda krásné věci a okamžiky. Mezi mé zájmy patří příroda, květiny, knihy, vaření, výlety po krásách naší země, kulturní akce, sluníčko, procházky kolem vody. Raději muže sportovního typu, i když já sama nelyžuji a nejezdím na kole. Prosím Plzeň a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT