Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  65 let | Hradec Králové
Čtu-zbývá 500 znaků..kolik se z nich dá utvořit slov,to netuším.Obsáhle vypisovat,koho pomocí inzerátu hledám...to nebudu. Dám přednost stručnosti. Ráda bych poznala přítele,kamaráda-přiměřeného věku a zájmů...bude k tomu počet napsaných znaků stačit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Rokycany
Ahoj, existuje ještě hodná a milující ženská? Já doufam, že ano. A proto tě hledám, tebe s velkým srdíčkem, co mi každý den, usměvem rozdáš štěstí:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Uherské Hradiště
Hledám veselou slečnu nekuřačku, která toužím po upřímném vztahu plném lásky a důvěry, společné snídaně a vášnivá probuzení, vzájemně se krmit, smát se jako blázni a spřádat výmysly o budoucnu, která semnou ráda vyrazí do přírody, na túru, k vodě, na kolo, nebo i do divadla. Nehroutí se, pokud slyší odlišný názor, než svůj vlastní, a pro kterou muži nejsou obtížná individua. Chápe, že hezký vztah je mimo jiné také chuť a snaha vzájemně spolupracovat, dostávat, ale i dávat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Brno
Přece to ještě nevzdáme.....:). Co Ty na to ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Ostrava
Ahoj, hledám holku do 23 let, nekuřačku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Říká se, že štastného člověka nepoznáš podle úsměvu, protože ten může být falešný, ale podle očí. Ty vždy mluví pravdu a jsou opravdovým oknem do duše člověka. Jen nevím jestli bych ty tvé viděl raději někde v kavárně u kafe nebo někde v přírodě na nějakém společném výletu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Pardubice
Ahoj. Hledám zde pohodovou ženu pro trávení společných chvil. Kolo, pěší turistika, výlety vlakem, autem, koncerty, divadlo ... prostě cokoliv. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Frýdek-Místek
Vážně ti záleží na plnohodnotném vztahu bez jakýchkoliv chvilkových přetvářek? Máš ten pocit, že tě doma nikdo nečeká, i když by ses na něj chtěla těšit a být si vzájemně oporou? Dokážeš být věrná, pohodová, vstřícná, a trávit spoustu času se svým partnerem ? Neřešíš malichernosti a nekazíš si život marginálními záležitostmi oproti tomu, že si chceš tento ještě vážně hezky užít? Baví tě zahrada, gril, kolo, příroda, teplo, voda, výlety, moře, atd.? Tak takový jsem já. Štíhlý,prý sympaťák,173/52.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít