Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Praha
Líbí se mi štíhlé a inteligentní slečny. Pokud se tobě líbí chytří kluci, zkus mi napsat. Nemám moc času, ale být sám není taky zrovna výhra a tak chci ten zbytek volného času věnovat někomu, s kým by to mohlo mít vzájemně smysl. Sejdeme se a uvidíme, může z toho být vážný vztah. Na odpovědi bez fotky nereaguji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Hledá se milá inteligentní slečna, která zvládne lehce introvertního fanouška sci-fi a občasného hráče PC her, občas si zajde zasportovat a hlavně která trpí větší dávkou optimismu a dobré nálady. Jsem student VŠ, který má už blízko ke konci studia, spousty kamarádek, ale tu pravou ještě nenašel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Hledám kulturně a sportovně založenou dívku, se společnými zájmy, pokud možno bez závazků, která ale touží v budoucnu po vlastní společné rodině, která má ráda jak společenský život s přáteli, tak chvíle jen ve dvou, ráda si ve volném čase zajede aktivně odpočinout na hory, podnikne výlet autem, nebo na kole a večer během týdne ráda navštíví divadlo, kino, koncert, nebo si jen tak zajde sednout na skleničku vína a dobrou večeři. Aktivní, která se umí bavit, a která se nerada nudí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | České Budějovice
Hledám muže pro život, který ví co chce a má smysl pro rodinu,
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Valašské Meziříčí
Jsi tady nekde??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Turnov
NAŠLA BY SE TU POHLEDNÁ SYMPATICKÁ HOLKA KOLEM 35 KTERÁ BY ZAŠLA NA KAFE TŘEBA I VÍC Z TURNOVA?JSEM SNAD POHLEDNÝ BEZ ZÁVAZKŮ SEB ZÁZEMÍM.NESTYD SE NAPSAT BUDU SE TĚŠIT NA ODPOVĚD
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Most
Ahoj. Jsem štíhlá dlouhovlasá blondýnka 170/61/28. Nezadaná, bez závazků. Hledám pohodového příjemného muže se smyslem pro humor. Hledám muže, někoho kdo se chce opravdu seznámit a založit rodinu. Budu se tešit :).
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít