Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Máme jeden druhého. Vše ostatní je nepodstatné. Jsme tu pro sebe v těžkých životních situacích, sdílíme radost ze všech příjemných okamžiků, které život přinese. Nepotřebujeme si navzájem nic dokazovat, nesoupeříme, protože jsme si v životě prošli svým a víme, co je ve vztahu podstatné. Těšíme se ze společně trávených chvil, protože vztah je pro nás prioritou. Štíhlý nekuřák, 42/175/80. Hledám štíhlejší nekuřačku, která se nebojí citově investovat do druhého, u které je partner na prvním místě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Frýdek-Místek
Dnes chci být kořistí já !!! ...Mám kličkovat, nebo se pohybovat v kruhu, abych usnadnil lov?!!! Já soběstačný, samostatný, sportovně založený sympaťák s vlastním zázemím :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Přerov
Ahoj, víš dobře, co od života chceš, čekáš? Máš vyřešenou minulost a Chceš do budoucna na něčem začít makat vybudovat si domácnost případně rodinu? Nemáš rád přetvářku a lži a aspoň oceníš, když se pro tebe člověk "roztrhá" a snaží se dát ti vše a ve všem vyhovět? Je to o toleranci a komunikaci. Tak neváhej, neboj se a napiš. Nikdy člověk neví, co bude. Třeba budem si pokecáme a budem přateli a nebo něco víc. To je samozřejně ve hvězdach. Foto vítano ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Olomouc
Ahoj,jsem z malé vesničky na západ od Olomouce a musím otevřeně přiznat, že nevím co napsat. Snad jen, že už mě nebaví pobývat na tomto světě sám. Proto hledám kamarádku, přítelkyni a partnerku, milenku na společné trávení volných chvil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Vrchlabí
Priority: Svoboda a pohoda, duchovní rozvoj, láska (partnerka). Ve Vrchlabí bydlím krátce, rád tu poznám pár holek. Pracuji jako elektrikář, pronajímám tu 1+1, přes Fio e-Broker obchoduji na burze nebo objednávám věci ze zahraničí a prodávám za 2x vyšší (české) ceny, ale zajímá mne i duchovní růst, snažím se dělat co je správné, trochu si užívat života a jíst zdravě. Občas cvičím a posiluji, nemusím tvrdej alkohol a nebaví mne čumění na sport. Hledám tady důvod přestat tolik pracovat. :P
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Břeclav
Hladam zenu pre rod zivot.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  69 let | Hodonín
Důchodce 69 hledá solidní a slušnou ženu, nekuřačku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Věřím, že existuje mnohem víc, než jen viditelný svět, že jsme mnohem víc, než jen pouhá hmota. Odpovědi na svoje otázky hledám v duchovní a filozofické literatuře. Jsem 22 letý student, vyhlížející spřízněnou duši, která by tento svět chtěla objevovat se mnou. Ozvi se mi.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít