Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Brno
Hledám obyčejnou holku ktera pro sve srdce hleda lásku ale nehleda další zklamání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Brno
Ahoj, jsem SŠ 46/182, rád bych touto cestou poznal milou ženu, která má ráda procházky přírodou, zahrádku, vaření, pohodový život .... Ozveš se mi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | . vybrat .
Jsem pracující v oboru IT. Nadšenec do turistiky a poznávání. Mám rád pohyb, sport a výzvy a nesnesu cigaretový kouř. Hledám holku, se kterou se můžu zasmát, vyrazit na výlet, do města, do hor i pod stan. Přítelkyni, kterou můžu mít rád a důvěřovat ji, protože budu vědět, že má ráda i mě, a že nezradí. Partnerku, se kterou se můžu dívat i do budoucna. A to nejlepší na konec. Všechny tři postupně v jedné osobě :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  68 let | Ústí nad Orlicí
Kliďas nemajetný chlap 180/67 nekuřák rád pozná spolehlivou kamarádku pro procházky přírodou, projížďky na kole a v létě na návštěvy koupaliště. Hodně společných chvil, ale bydlení každý ve svém. Trocha kultury - výstavy a divadlo také může být. Jen upřímné nabídky - odpovím všem!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Náchod
1+1=? Psát může každý co chce lepší je poznat nebo zeptat
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Hradec Králové
Úkol je jasný! Přinést do pekla Dorotu Máchalovou, nebo se nevracet!" Tak jinak, rodinný život, věrnost, spolehlivost, výlety, kolo, houbaření,procházky, pohoda u krbu, dobrý film, svíčky, bylinky, zahrada. Pokud ti tyto slova něco říkají a ráda by jsi v budoucnu žila v rodinném domku na vesnici u Poděbrad, čeká na tebe svobodný, abstinent 39/191/84 s dvouapulletým cipískem ve střídavé péči. Věk neřeším, spolehlivost a rozum ano. Jelikož jsem samá ruka, samá noha, preferuji drobnější typy...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Uherské Hradiště
Hledá se slečna do života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Zdraví Tě 187cm vysoký sympaťák Roman, sportovní postavy, samostatný a naprosto soběstačný s vlastním vybudovaným zázemím a se slušným životním standardem( mám pěkný byt od fotra, dobrou práci v prestižní společnosti kam mě protlačil fotr a auto, které je psané na fotrovu firmu) a hledám pohodovou holku, která dokáže ocenit samostatného muže pro život. Mé auto to určitě prozradí, nikdy bych nepřijel 15let starým, ojetým Bavorákem nebo Audinou koupenou z autobazaru za 80tis. po 2 - 4 majiteli !
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít