Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  47 let | Písek
Seznamky jsou prý dnes moderní... Tak jdeme do toho... Ráda poznám fajn chlapa, který ještě neztratil chuť do života, umí brát i dávat a nejsou mu cizí slova láska, úcta, upřímnost, pochopení a tolerance. Tak takového přesně hledám... Vím, že je to asi hledání jehly v kupce sena, ale co kdyby...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Trutnov
Muž 58, kuřák. Hledá touto cestou ženu k Vážnému seznámení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Olomouc
Možná jsem blázen, že hledám tady, ale když jsem Tě nenašel tam venku, tak to zkusím zde. Jsem obyčejný chlap, který hledá pro mě neobyčejnou ženu, pro společnou cestu životem. Nehledám žádnou modelku, klidně můžeš být i baculka a pokud už si mamina, tak v tom nevidím žádný problém, také mám z předchozího vztahu dítě. Pokud se rozhodneš mi odpovědět, tak prosím foto a něco o sobě. Třeba by stálo za to spolu zkusit štěstí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Strakonice
Najdu tady chlapa pro následujíci roky života?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Když slunce zapadá, mě myšlenka napadá, jaké to tak může být bok po boku s Tebou jít. Procházet krajinou skrz luční kvítí, pod modrou oblohou, když slunce svítí. Shýbnout se pro kvítek, dát Ti jej do vlasů, pro jeden polibek zemřel bych pro krásu. Marně se rozhlížím, marně se ptám, kde Tě můj živote, kde Tě teď mám? Jsem kluk s dobrým srdcem a romantickou duší, co má rád zvířata, cestuje, miluje divadlo i noci pod širým nebem a hledá dívku, s níž by kráčel životem a každý den jí vykouzlil úsměv.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
skoročtyřicátník, špatný amatérský herec, plavec začátečník, v práci furt v tabulkách, padá ze skal a stěn, čumí do noci na filmy, pije dokud je s kým, čte braky, tančí jak MJ po mozkový příhodě. 180/80 Jestli budeš drobet mladší, trochu se hejbeš a na podzim bys jela třeba do Argentiny s batohem, tak hurá!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ústí nad Labem
Ahoj najdu zde fajn slečnu z UL?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Je tady někdo normální na občasné schůzky?
DETAIL / ODPOVĚDĚT